№26

Бюджетная бухгалтерия, июль, 2024/№ 26 Другие номера журнала ›
  • Послуги розміщення зовнішньої реклами: чи потрібен договір? Прийнято рішення виконкому на розміщення зовнішньої реклами. Чи обов’язково укладати із заявником договір із визначенням розміру плати, порядку та строків розрахунку тощо?
  • Використання службового авто: нюанси списання пального Чи може структурний підрозділ міськради на підставі розпорядження міського голови про використання автомобіля структурним підрозділом у службових цілях списувати бензин на роботу автомобіля, який перебуває на балансі виконкому?
  • Заміна шиферу на металочерепицю: класифікуємо та відображаємо в бухобліку правильно У школі проводять ремонтні роботи. Перекривають дах: замінюють старий шифер на металочерепицю. У зв’язку з цим постали запитання: 1) чи збільшувати первісну вартість відремонтованої будівлі? 2) куди подіти старий шифер та як його списати?
  • Повернення забезпечувального депозиту Фонд державного майна повернув забезпечувальний депозит за 2021 рік за спеціальним фондом, код доходу — 25010300. Чи обов’язково в довідці до кошторису ці кошти відображати за КЕКВ 2800?
  • Відшкодування заподіяної шкоди натурою: що в бухобліку? Під час проведення перевірки представники контролюючого органу виявили понаднормове списання пального. Із метою відшкодування завданої шкоди винна особа (водій) передала установі відповідну кількість пального разом із чеками АЗС, які підтверджують його вартість. Як правильно показати оприбуткування такого пального в бухгалтерському обліку?
  • Забули нарахувати ПДВ: як зарадити? Бюджетна установа — платник ПДВ надає платні послуги, які підлягають оподаткуванню ПДВ за ставкою 20 %. Нещодавно виявили, що протягом двох років помилково не нараховували ПДВ на певний вид послуг. Наш контрагент погодився доплатити відповідну суму ПДВ. Як діяти в цій ситуації установі?
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше