№19

Бюджетная бухгалтерия, май, 2024/№ 19 Другие номера журнала ›
  • Порядок регулювання тарифів на соцпослуги змінено Кабмін постановою № 486* уніс зміни до Порядку № 428**, яким визначено умови регулювання тарифів на соціальні послуги. Нумо розглядати ці зміни разом.
  • Кошти на валютному рахунку: коли визначати курсову різницю? Бюджетна установа отримала міжнародну фінансову допомогу в іноземній валюті (євро), яку слід використати за цільовим призначенням протягом трьох років. Частину коштів плануємо використати цього року, решту — у наступних роках. Як правильно показати в бухобліку такі операції з іноземною валютою?
  • Придбання велосипедів терцентром: чи можливо? Чи може центр надання соціальних послуг (далі — ЦНСП) закупити велосипеди для соціальних робітників за кошти, які надходять як плата за послуги?
  • Гуманітарна допомога: оприбутковуємо з ПДВ чи без? Бюджетна установа отримала гуманітарну допомогу (планшети). У документах, отриманих від донора, зазначено вартість цінностей та суму ПДВ? Як правильно відобразити в бухобліку оприбуткування такої допомоги: з ПДВ чи без? На яку суму складати довідку про внесення змін до кошторису?
  • Субвенція для підтримки військових: нюанси надання Військові просять допомогти з місцевого бюджету коштами у сумі 500 тис. грн для придбання приладу за КЕКВ 2260. Чи можна надати кошти на цим КЕКВ? Адже зазначений КЕКВ призначений для здійснення поточних видатків, а сума досить значна.
  • Додаткова закупівля пального: як діяти замовнику? Бюджетна установа на початку року уклала прямий договір на закупівлю бензину на суму 70 тис. грн. Наразі в установі виникла потреба у додатковій закупівлі бензину ще на 200 тис. грн. Чи можемо закупити такий товар через запит цінової пропозиції? Чи не буде порушення в таких діях?
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше