№2/1

Оплата труда, январь, 2021/№ 2/1 спецвыпуск Другие номера журнала ›
  • Збільшено вік перебування на держслужбі і службі в ОМС Нещодавно Верховна Рада України змінила традиційний підхід до встановлення граничного віку перебування на держслужбі і службі в органах місцевого самоврядування.
  • Залишки щорічних відпусток: коли надати, щоб не було штрафу? У працівника залишилися невикористаними 10 календарних днів щорічної основної відпустки за 2019 — 2020 робочий рік. Додаткову щорічну відпустку працівник використав повністю. Чи вважатиметься порушенням, якщо ми не надамо працівникові залишок щорічної основної відпустки до кінця поточного робочого року?
  • «Трудова» квота — 2020: відзвітувати і забути Квота з працевлаштування «неконкурентоспроможних» громадян — уже давно не екзотика для більшості роботодавців. Зрозуміло, що, якщо є квота, потрібно її не лише виконати, а й відзвітувати про це. Як це зробити та в який строк? Читайте далі.
  • Медогляди водіїв: коли проводити, як організувати У попередньому випуску ми розповіли про особливості прийняття на роботу водіїв*. Сьогодні розглянемо, які види медоглядів і з якою періодичністю зобов’язані проходити водії, як організувати проведення таких медоглядів та чи існує відповідальність за непроходження водієм медогляду.
  • Де брати мотивацію для досягнення цілей? Виходите після святкових вихідних на роботу, а мотивація і працездатність з вами не пішли… Чому так? Здавалося б, ви відпочили, отримали приємні враження від свят, зарядилися енергією для роботи. І бажання підкорювати нові вершини в новому році має вже стати вашим супутником. У реальних обставинах часто виходить зовсім не так. Запрошую вас поговорити про те, що таке мотивація. А також про те, як зрозуміти, що мотивує саме вас, як знайти нові джерела мотивації, як не кинути розпочату справу. І, звичайно, які фактори заважають залишатися вмотивованими протягом довгого часу і досягати задуманого.
  • Перелік святкових днів, професійних і міжнародних свят у лютому 2021 року
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что вы читаете сайт Factor Войдите, чтобы продолжить чтение