Бюджетна бухгалтерія, червень, 2020/№ 21

01.06.2020 Довідник
Вийшов черговий номер журналу Бюджетна бухгалтерія за червень 2020 р. № 21, до вашої уваги зміст номеру

Щодо преміювання звільнених працівників Лист від 27.04.2020 р. № 3511-06/26978-07 (витяг)
 
Звільнення у зв’язку зі скороченням: чи виплачувати премію? — відповідає Мінекономрозвитку У листі від 27.04.2020 р. № 3511-06/26978-07 фахівці Мінекономрозвитку надали роз’яснення стосовно того, чи мають право працівники, яких попереджено про майбутнє звільнення у зв’язку зі скороченням штату, на виплату премії протягом двомісячного строку попередження.

Про розгляд звернення Лист від 29.04.2020 р. № 2412/3.1/3.1 (витяг)

Відпустка → звільнення за строковим трудовим договором: роз’яснення від Держпраці Прийшов час прощатися із працівником? Пам’ятайте, що при звільненні потрібно «закрити» зобов’язання перед ним, зокрема що до надання невикористаних днів щорічної відпустки та соцвідпустки на дітей.

Електронні видання в бібліотеці: як обліковувати Бібліотека з метою поповнення бібліотечного фонду вирішила придбати аудіокниги на електронних носіях (дисках). Що в такому разі є об’єктом обліку — електронний носій (диск)? На якому субрахунку бухгалтерського обліку їх обліковувати? Чи правильно буде в цьому випадку обліковувати такі аудіокниги у складі бібліотечних фондів на субрахунку 1112?
Стягнення шкоди із працівника: як, що й до чого У бюджетній установі виявлено факт псування матеріальних цінностей. Зокрема, прибиральницею було пошкоджено пилосос. У зв’язку з цим керівник установи видав наказ про притягнення працівника до матеріальної відповідальності. При цьому передбачено відшкодування шкоди, завданої працівницею, шляхом утримання відповідної суми із її заробітної плати. Який порядок відображення таких операцій у бухобліку? Яка подальша доля стягнутих коштів? Чи підлягають вони обов’язковому перерахуванню до бюджету?

Чи індексувати зарплату у червні 2020 року? Для більшості працівників бюджетної сфери з 01.01.2020 р. були підвищені посадові оклади. Яка ж ситуація складається у зв’язку з цим з індексацією зарплати в червні 2020 року? Проаналізуємо найбільш поширені групи/категорії.

Відрядження: як оплатити, якщо був простій? В установі через карантин було оформлено простій з 15 квітня по 11 травня 2020 року. З 12 травня роботу відновили і тепер є необхідність відправити працівника у відрядження. Чи враховувати період простою при розрахунку оплати днів відрядження?
Скачайте наше мобильное приложение iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд