Оподаткування ПДФО допомоги на поховання, виплаченої роботодавцем родичам померлого працівника

21.01.2021
Який порядок оподаткування ПДФО допомоги на поховання, що виплачується ЮО – роботодавцем родичам померлого працівника за останнім місцем роботи?

Відповідно до п.п. «б» п.п. 165.1.22 ПКУ до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб не включаються кошти або вартість майна (послуг), що надаються як допомога на поховання платнику податку роботодавцем такого померлого платника податку за його останнім місцем роботи (у тому числі перед виходом на пенсію) у розмірі, що не перевищує подвійний розмір суми, визначеної в абз. 1 п.п. 169.4.1 ПКУ (у 2020 році – 5880 грн., у 2021 році – 6360 гривень).

Сума перевищення за її наявності остаточно оподатковується під час її нарахування (виплати, надання). 

Категорія 103.04 «ЗІР»

Скачайте наше мобильное приложение iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд