«FIT-Бюджет» платформа для ведення бухобліку в бюджетній установі

16.04.2019
Бессрочная акция
5

Ви ще не долучили до роботи помічника, яким потрібно лише керувати, а всю роботу він виконає сам?

Уявіть собі безвідмовного помічника, який старанно та самостійно буде вести меморіальні ордери, заповнювати головну книгу, чим вивільнить суттєву кількість вашого часу. В нього не буде лікарняних, відпусток та відгулів, та вам не треба буде докладати масу зусиль з оформлення документів для прийняття його на роботу.


А до того ж йому не треба пояснювати, як вести облік матеріальних активів чи облік розрахунків з підзвітними особами, він все це успішно виконає сам, І йому не потрібно окремого робочого місця та щомісячної зарплатні.


І це зовсім не диво, а інноваційний український сервіс для бюджетних установ FIT-Бюджет, до роботи з яким легко перейти, навіть якщо раніше ви працювали та зберігали первинку у інших програмах. А ще для роботи з цим помічником не треба нічого додатково встановлювати на комп’ютер та не треба ані шукати, ані доплачувати за оновлення сервісу.


Новий рік приносить бухгалтерам-бюджетникам чимало обов’язків та завдань, які не чекають вирішення. Тож допоможіть собі заздалегідь – потурбуйтеся про автоматичне виконання деяких справ вже с початку року, аби у кінці не страждати від навали роботи та термінових справ. Придивіться до помічника FIT-Бюджет та мерщій залучайте його до роботи!


Приєднуйтесь до користувачів

Скачайте наше мобильное приложение iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд