Ліміт каси в «1С:Бухгалтерії 8»

Друк

Я віднедавна працюю в «1С:Бухгалтерії 8». Прочитавши у вашому виданні про експрес-перевірку ведення обліку, вирішила нею скористатися. І тут же програма повідомила про перевищення ліміту каси. Підкажіть, де його встановлюють?

Ганна САРАЄВА, економіст-аналітик Видавничого будинку «Фактор»

 

Поняття «ліміт каси» введено Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженим постановою Правління НБУ від 15.12.2004 р. № 637, — це граничний розмір суми готівки, який може залишатися в касі в неробочий час.

Відповідно до п. 5.2 Положення № 637 ліміт каси підприємства встановлюють самостійно на підставі розрахунку ліміту залишку готівки в касі. Розрахунок складається за формою, наведеною в додатку 2 до Положення № 637, і підписується головним бухгалтером та керівником підприємства (або уповноваженою ним особою).

Якщо на підприємстві було змінено ліміт каси, але інформацію про це не було зазначено у програмі, то при проведенні перевірки ведення обліку (меню «Операции → Регламентные операции») програма повідомляє про помилку. У такому разі необхідно клацнути по меню «Перейти к настройке» (див. рис.). У вікні, що відкрилося, унизу сторінки ви побачите поле «Лимит остатка кассы, утвержденный банком, грн.» — саме у ньому слід установити новий допустимий розмір грошових коштів у касі підприємства.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі