Бюджетна бухгалтерія, листопад, 2014/№ 43

 • Інформаційна сторінка
 • Про внесення змін до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України
  Наказ від 08.10.2014 р. № 1019

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24.10.2014 р. за № 1322/26099 (витяг)
 • Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель
  Наказ від 15.09.2014 р. № 1106

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13.10.2014 р. за № 1241/26018
 • Ви запитували на вебінарі: особливості надання працівникам щорічних та інших видів відпусток Ми продовжуємо відповідати на ваші запитання, що надійшли в межах безкоштовного вебінару, проведенного газетою «Бюджетна бухгалтерія» 18 вересня 2014 року. Сьогодні розглянемо питання надання працівникам щорічних та інших видів відпусток.
 • Підзвітна особа не надала документи про одержання готівки: як діяти бухгалтерії Чи може бухгалтерія не прийняти звіт від довіреної особи про використання коштів, виданих під звіт, разом з невитраченим залишком готівки, у разі якщо така довірена особа не подала документи про одержання готівки з поточного рахунку (чек банкомата, копія видаткового ордера, довідки за встановленими формами, сліп, квитанція торговельного термінала тощо)?
 • Складання карток-розкладок у будинку-інтернаті
  У будинку-інтернаті системи соціального захисту, де перебувають вихованки до 18-ти та після 18-ти років, картки-розкладки страв розроблені за збірником «Харчування дітей» М. І. Снігура, З. Т. Корешкової та відповідають натуральним нормам витрат продуктів харчування, визначеним законодавством.

  Під час проведення ревізії було встановлено порушення в частині завищення норм списання продуктів харчування, що не відповідають вимогам «Збірника рецептур страв і кулінарних виробів» за редакцією О. І. Здобнова та В. О. Циганенко.

  Просимо дати роз’яснення, якими інструкціями та збірниками потрібно користуватися при розробленні карток-розкладок у будинку-інтернаті? Чи потрібно точно дотримуватись рецептів страв, які подані у збірниках? Чи можемо ми самі розробити власні картки-розкладки?
 • Перевірка ДП «Укрпошта» фахівцями Пенсійного фонду
  У договорі між ДП «Укрпошта» та Пенсійним фондом зазначено: «Допускати посадових осіб Фонду до перевірок цільового використання кош­тів, призначених для виплати пенсій, на умовах та у випадках, передбачених чинним законодавством». Також цим договором передбачено проведення перевірок використання коштів Пенсійного фонду центрами поштового зв’язку щоквартально, а відділеннями поштового зв’язку — не менше одного разу на рік. Але ст. 31 Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» установлено, що перевірки підприємств, установ та організацій контролюючими органами здійснюються виключно з дозволу Кабміну або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.

  У зв’язку з цим виникло запитання: чи можна допускати працівників Пенсійного фонду до перевірок цільового використання коштів цього фонду на підприємства поштового зв’язку?
Перейти до номеру
 • № 44/1
 • № 44
 • № 42
 • № 41
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить