Харчування у дошкільних навчальних закладах: організація та облік Діти — наше майбутнє! Від здоров’я наших дітей сьогодні залежить здоров’я усієї нації в майбутньому. А здоров’я дітей не в останню чергу залежить від їх харчування. Більшість дітей до 6 років відвідують дошкільні навчальні заклади. Кожен такий заклад має забезпечити дитині належне харчування. У цій статті поговоримо про те, як саме організувати процес харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та як вести облік продуктів харчування.
Працівниця захворіла в навчальній відпустці Працівниця, перебуваючи у навчальній відпустці з 24.10.2016 р. по 28.10.2016 р., повідомила 27.10.2016 р. про те, що вона захворіла і їй відкрито лікарняний лист. Як бути? Відпустку їй уже оплатили. Чи потрібно сторнувати відпускні за дні, що збіглися з хворобою, і продовжувати відпустку? З якого дня починати оплачувати лікарняний лист?
Встановлюємо «вислужну» надбавку та підвищуємо кваліфкатегорію педпрацівнику, який має лікарський стаж Лікар, що має лікарський стаж 13 років і 9 місяців, прийнятий на роботу до вищого медичного навчального закладу I — II рівнів акредитації з 01.12.2014 р. на посаду викладача клінічних дисциплін. При прийомі йому встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст», адже він закінчив Запорізький державний медичний університет і здобув кваліфікацію спеціаліста. До цього працівник мав кваліфікаційну категорію «лікар другої категорії», термін дії якої закінчився у липні 2013 року.
Чи має право викладач з лікарським стажем отримувати надбавку за вислугу років і якщо так, то в якому розмірі? Яку кваліфікаційну категорію необхідно встановити такому працівнику та чи може він атестуватися за власним бажанням на кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» у 2017 році?