№4

Бюджетна бухгалтерія, січень, 2017/№ 4 Інші номери журналу ›
  • Інформаційна сторінка
  • Питання оплати праці працівників державних органів Постанова від 18.01.2017 р. № 15
  • Про перенесення робочих днів у 2017 році Розпорядження від 16.11.2016 р. № 850-р
  • Встановлюємо тарифний розряд музичному керівнику ДНЗ До штату дошкільного навчального закладу на посаду музичного керівника приймається працівник, який має повну вищу педагогічну освіту (диплом спеціаліста) та базову музичну освіту (диплом молодшого спеціаліста). До того ж, цей працівник має досвід роботи на зазначеній посаді більше двох років. Атестацію на попередньому місці роботи він не проходив, відповідно, кваліфікаційної категорії не має. Який тарифний розряд необхідно встановити такому працівнику? (запитання з електронної пошти редакції: bb@id.factor.ua)
  • Зміна істотних умов праці: зменшуємо тарифний розряд У вересні 2016 року при прийомі на роботу до територіального центру соціального обслуговування завідувачу відділення соціальної допо- моги вдома був встановлений 14-й тарифний розряд (на обслуговуванні перебувало 520 осіб). 28.10.2016 р. у зв’язку зі змінами в структурі терцентру було прийняте рішення про створення ще одного відділення соціальної допомоги вдома з 03.01.2017 р. Як наслідок кількість осіб, які обслуговуються в обох відділеннях (у тому числі в існуючому), у січні 2017 року зменшилася до 360. У зв’язку з цим виникло запитання: за яким тарифним розрядом оплачувати працю завідувача відділення соціальної допомоги вдома у січні 2017 року, адже кількість осіб, що обслуговуються, скоротилася? (запитання з електронної пошти редакції: bb@id.factor.ua)
  • Матдопомога на «соцпобут» працівникам — внутрішнім сумісникам «культурних» закладів Працівник, який обіймає у центрі культури і дозвілля посаду керівника колективу за основним місцем роботи (0,5 ставки, 10-й тарифний розряд), працює у цьому ж закладі і на умовах сумісництва (посада за сумісництвом — акомпаніатор на 0,5 ставки, 9-й тарифний розряд). Як керівнику колективу, що має звання «народний», посадовий оклад зазначеного працівника підвищується на 10 %. Цей працівник написав заяву про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань. У зв’язку з цим виникли запитання: — чи має право зазначений працівник отримати матеріальну допомогу за основною посадою та за посадою, яку він обіймає за внутрішнім сумісництвом, і якщо так, то у якому розмірі надаються такі виплати? — чи враховується підвищення посадового окладу при наданні керівнику колективу матдопомоги на соціально-побутові потреби? (запитання з електронної пошти редакції: bb@id.factor.ua)
  • Встановлюємо «вислужну» надбавку інструктору з лікувальної фізкультури До міської лікарні на посаду інструктора з лікувальної фізкультури приймається фахівець, який має стаж роботи на зазначеній посаді більше 10 років. Чи має цей працівник право на встановлення надбавки за вислугу років? (запитання з електронної пошти редакції: bb@id.factor.ua)
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте сайт Factor Увійдіть та читайте далі безкоштовно