Бюджетна бухгалтерія, березень, 2017/№ 12

 • Інформаційна сторінка
 • Облікова політика та організація бухобліку у 2017 році Одним з документів, які слід оформити кожній бюджетній установі, є наказ про облікову політику. Які пункти обов’язково потрібно включити в цей документ у 2017 році? Хто в бюджетній організації повинен здійснювати підготовку наказу про облікову політику? Чим цей наказ відрізняється від наказу щодо організації бухобліку? Відповіді на ці та інші запитання, а також варіанти оформлення таких наказів ви знайдете в цій статті.
 • Що змінилось у Єдиному закупівельному словнику На початку березня цього року Міністерством економрозвитку було внесено зміни до національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 23.12.2015 р. № 1749. Оскільки цим Класифікатором замовники користуються при визначенні предмета закупівлі товарів, робіт та послуг, давайте розглянемо, що саме змінилось у цьому документі.
 • Передплата електронних видань — за КЕКВ 2210 Який КЕКВ ми маємо застосувати для передплати електронної версії газети «Бюджетна бухгалтерія»?
 • Надання платних послуг із проведення медоглядів Розпорядженням КМУ від 08.07.2015 р. № 718-р п’ять цілісних майнових комплексів державних закладів охорони здоров’я були передані у спільну власність територіальним громадам. Один із таких комплексів розташований на території нашого району. У 2015 році органом місцевого самоврядування прийнято рішення про прийняття у спільну власність громади цілісного майнового комплексу Державного закладу «Вузлова лікарня станції». Минулого року бюджет району не був спроможний утримувати два однотипних заклади: центральну районну лікарню (ЦРЛ) та Вузлову лікарню. Тому останню реорганізували в Лікарську амбулаторію загальної практики — сімейної медицини.
  На сьогоднішній день працівники залізниці зіткнулися з проблемою проходження медичних оглядів, які не можуть проводитись у ЦРЛ у зв’язку з тим, що немає Єдиної методики обчислення вартості надання медичних послуг у цій лікарні. Однак районна влада зацікавлена в тому, щоб ЦРЛ отримувала додатковий дохід для свого функціонування з джерел надання платних послуг з проведення медоглядів працівників залізниці. Як у правовому полі можна вирішити цю проблему?
 • Впровадження платних послуг Ми — міська лікарня. Впроваджуємо послуги згідно з Переліком платних послуг, які можуть надаватися в державних та комунальних закладах охорони здоров’я. Розробили калькуляцію витрат на надання послуг та затвердили її своїм наказом. Що потрібно зробити далі? Чи слід затверджувати тарифи через міську раду?
 • Особливості оподаткування стипендій у 2017 році Як у 2017 році оподатковувати стипендії?
 • Чи повинні директор та бухгалтер терцентру подавати е-декларації Наша державна бюджетна установа надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання в умовах стаціонарного, тимчасового або денного перебування. Директор терцентру та бухгалтер не є держслужбовцями. Чи повинні вони подавати декларацію за 2016 рік?
 • Чи можна покласти матеріальну відповідальність на технічного працівника У штаті клубу лише дві посади: завідувач клубу — 1 ставка та технічний працівник — 0,5 ставки. Сільський клуб підпорядковується сільській раді. Чи можна покласти матеріальну відповідальність на технічного працівника сільського клубу при звільненні матеріально відповідальної особи — завідувача клубу?
 • Працевлаштовуємо студента: основний працівник чи сумісник До бюджетної установи працевлаштовується студент 4 курсу денної форми навчання вищого навчального закладу. Це його перше місце роботи. Такого працiвника слід оформляти за основним місцем роботи чи приймати на умовах сумісництва?
 • Оплата праці водія шкільного автобуса До штату загальноосвітнього навчального закладу на посаду водія автобуса (довжина автобуса до 7,5 м) приймається працівник, який має:
  — професійно-технічну освіту (закінчив навчальний заклад з підготовки водіїв категорії D);
  — кваліфікацію водій I класу (присвоєна на попередньому місці роботи);
  — стаж керування автотранспортними засобами (категорії D) більше 5 років.
  У зв’язку з цим виникають запитання:
  — який тарифний розряд необхідно встановити такому працівнику;
  — чи зберігається за ним класність, яка присвоєна на попередньому місці роботи;
  — на які ще надбавки та доплати може розраховувати зазначений працівник?
 • Працівники СНІД-центру: хто має право на підвищення окладів за «шкідливість» Хто з працівників центру з профілактики та боротьби зі СНІДом має право на підвищення посадового окладу за шкідливі умови праці у розмірі 60 % посадового окладу?
 • Календар бухгалтера на квітень 2017 року
Перейти до номеру
 • № 12/1
 • № 11
 • № 10
 • № 9
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить