Бюджетна бухгалтерія, листопад, 2017/№ 43

 • Інформаційна сторінка
 • Порядок складання, розгляду, затвердження та основні вимоги до виконання кошторисів бюджетних установ Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 р. № 228*
 • Вносимо зміни до кошторису Кошторис є основним плановим фінансовим документом, за яким працюють абсолютно всі, без винятків, бюджетні установи. Протягом року в процесі виконання кошторису нерідко виникає потреба внести до нього певні зміни. У цій статті розглянемо правила внесення змін до кошторисів.
 • Установа отримала незавершений об’єкт: як зарахувати на баланс У цьому році бюджетна установа отримала незавершений об’єкт будівництва (незавершені капітальні інвестиції). Об’єкт передано установі на підставі рішення міської ради. Така операція оформлена Актом приймання-передачі, у якому зазначено вартість незавершеного будівництва — 12 млн грн. У зв’язку з цим виникли запитання:
  — як зарахувати на баланс такий незавершений об’єкт будівництва;
  — якщо у наступному році будуть виділені бюджетні асигнування для завершення будівництва, як показати такі операції в обліку?
 • Черговий апґрейд Класифікатора професій: що зміниться для медиків Нещодавно до Класифікатора професій ДК 003:2010 були внесені зміни у назви посад медичних працівників. Чи потрібно у зв’язку з цим вносити зміни до штатного розпису медзакладу?
 • Порядок обрання керівника закладу ЗСО: що змінилося У Прикінцевих та перехідних положеннях нового Закону України «Про освіту», що почав діяти нещодавно, передбачено призначення керівників державних і комунальних закладів загальної середньої освіти за конкурсом терміном на шість років. Розкажіть, будь ласка, детальніше про оновлений порядок призначення керівників ЗСО: яких ще змін він зазнав?
 • Навчальна відпустка новоприйнятому працівнику: як розрахувати відпускні Працівника бюджетної установи (6-й тарифний розряд) прийнято на роботу 06.11.2017 р., а з 20.11.2017 р. у нього починається навчальна відпустка (її тривалість складає 20 календарних днів). Як у цьому випадку обчислити відпускні, адже розрахунковий період відсутній?
 • Навчальна відпустка суміснику: бути чи не бути Працівник працює в установі бухгалтером на 0,75 ставки (основне місце роботи) і на 0,25 ставки оператором комп’ютерного набору (внутрішній сумісник). З 16 листопада 2017 року він іде в навчальну відпустку на 15 календарних днів. Чи належить такому працівникові додаткова оплачувана відпустка на посаді за сумісництвом?
 • Додаткова відпустка працівникові-чорнобильцу: коротко про головне У заклад охорони здоров’я 15.09.2017 р. прийнятий на роботу електромеханік. Він віднесений до 2 категорії осіб, постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи. При складанні графіка відпусток на 2018 рік цей працівник виявив бажання використати свою «чорнобильську» відпустку за 2017 рік з 02.01.2018 р. Чи має він право на таку відпустку, адже на дату початку відпустки стаж його роботи в закладі складе менше року? Якщо в нього таке право є, то на який період: з 02.01.2018 р. по 22.01.2018 р. (на 14 робочих днів) чи з 02.01.2018 р. по 17.01.2018 р. (на 16 календарних днів)?
Перейти до номеру
 • № 44/1
 • № 44
 • № 42
 • № 41
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить