№14

Бюджетна бухгалтерія, квітень, 2018/№ 14 Інші номери журналу ›
  • Інформаційна сторінка
  • Щодо отримання райдержадміністрацією благодійної допомоги від юридичних та фізичних осіб Лист від 15.02.2018 р. № 5512/100-2-18/7.3.1 (витяг)
  • Щодо Правил користування електричною енергією Лист від 03.03.2018 р. № 2181/20/7-18 (витяг)
  • Щодо застосування окремих положень законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування Лист від 01.11.2017 р. № 8/13-467-17 (витяг)
  • Чи оприлюднювати річний план закупівель у формі викритих даних Нещодавно Урядом було внесено зміни до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою КМУ від 21.10.2015 р. № 835. Відповідно до цих змін з Переліку наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, вилучено річні плани закупівель. Чи означає це, що тепер розпоряднику інформації (органу місцевого самоврядування) не потрібно оприлюднювати річні плани закупівель (додатки до них) на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель?
  • Як укласти договір на постачання природного газу з новим постачальником Наприкінці минулого року була укладена додаткова угода на 20 % від загальної суми договору на відповідний строк для того, щоб провести відкриті торги. У січні-лютому 2018 року перераховано оплату за природний газ відповідно до цієї додаткової угоди. У 2018 році оголошено та проведено тендерну закупівлю, період оскаржень вже закінчився. При підписанні договору з’ясувалось, що фірма, яка визнана переможцем тендеру, фактично постачає нам газ ще з початку 2018 року. Отже, постачальником газу з початку року фактично була не та фірма, з якою укладено додаткову угоду, та виходить, що нам постачали газ без договору. Як діяти в такій ситуації, адже протягом одного місяця не можуть бути два постачальники природного газу?
  • Поточний ремонт вуличного освітлення: як визначити предмет закупівлі Установою заплановано поточний ремонт вуличного освітлення вулиць міста та сіл ОТГ. Як правильно заповнити додаток до річного плану та вказати код послуги: окремо за кожною вулицею та кожним селом ОТГ? Запланована загальна сума видатків на ремонт — 899 тис. грн. Чи можна укласти прямий договір на ремонтні роботи до 200 тис. грн., а на 699 тис. грн. — оголосити процедуру відкритих торгів? Чи такі вулиці будуть окремими об’єктами закупівлі та немає потреби проводити тендерні процедури, а досить укласти прямі договори та оприлюднити звіти про укладені договори?
  • Бланки лікарняних листів, наркологічних сертифікатів і меддовідок: як обліковувати На якому субрахунку слід вести облік бланків лікарняних листів, наркологічних сертифікатів та медичних довідок: на 1812 «Малоцінні та швидкозношувані предмети» чи на 2213 «Грошові документи у національній валюті»?
  • Відрядження працівника у його перший робочий день: як оплатити Працівника бюджетної установи прийнято на роботу 02.04.2018 р. Цього ж дня його направили у відрядження на 2 робочі дні. Працівнику встановлено посадовий оклад у розмірі 3735 грн. та надбавку за складність та напруженість у роботі у розмірі 50 % від окладу. Як розрахувати зарплату за час відрядження?
  • Донор на новому місці роботи просить пільги за «минулі заслуги» У квітні 2018 року до установи прийнято двох працівників, які в лютому 2018 року здавали кров. Один із них на той момент був безробітним, а інший — офіційно працевлаштованим, але додатковий день відпочинку на попередньому місці роботи не використав. Чи можна надати таким працівникам додатковий день відпочинку зі збереженням середнього заробітку?
  • Вихідна допомога при звільненні: визначаємо умови, розмір і порядок виплати Як відомо, при звільненні працівника роботодавець зобов’язаний виплатити йому заробітну плату за весь відпрацьований період та компенсацію за невикористані дні відпустки. Проте в деяких випадках працівнику має бути виплачено ще й вихідну допомогу. В яких випадках і в якому розмірі вона виплачується, яким чином розраховується та оподатковується — про все це ви дізнаєтесь із нашої сьогоднішньої статті.
  • ЦПД із фізособою: від оформлення до звітності Цивільно-правові договори вже давно є одним з найпопулярніших способів оформлення трудових відносин із фізичними особами. ЦПД можна укласти і зі штатним працівником, адже законодавство цього не забороняє. Як нарахувати винагороду за таким договором? Як оподатковується сума винагороди? Як її відобразити в ЄСВ-звіті і Звіті за формою № 1ДФ? На усі ці запитання ви знайдете відповіді в нашій статті.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі