Бухгалтерський тиждень

Журнал «Бухгалтерський тиждень» виходив з 2001 по 2019 рік.

Починаючи з квітня 2019 року редакція журналу «Бухгалтерський тиждень» об'єдналася з професіоналами журналу «Бухгалтер 911», щоб разом створювати найбільш ємні, найкорисніші та найзрозуміліші бухгалтерські матеріали!

Ви можете оформити передплату на будь-який з журналів: найнародніший журнал «Бухгалтер 911» або журнал, який відповідає високим вимогам бухгалтерів - «Податки та бухгалтерський облік».

Редакція журналу
shpakovich2

Напевно, гортаючи сторінки газети, Ви хоча б раз ставили перед собою питання: хто ці люди, які стоять за вже знайомими прізвищами?

Хто цей автор, який допоміг знайти вихід з непростої ситуації? А хто цей колега, який дав грамотну пораду і вберіг від санкцій? А хто цей розумник, який все знає про ЄВС, про податок на прибуток, про ПДВ...

Дійсно, хто ми — редакція газети «Бухгалтерський тиждень»?

Команда нашої редакції - це клуб людей, яких згуртував спільний інтерес: допомагати колегам-бухгалтерам в їх нелегкій роботі. Кожен з нас з повною віддачею працює для улюбленої справи. Всі ми хочемо поділитися з вами нашим досвідом і знаннями.

І ви, шановні читачі, теж учасники нашого клубу, який збирається раз на тиждень для того, щоб обговорити професійні питання, виробити єдину лінію поведінки, допомогти кожному розібратися в його часто непростій ситуації.

За більш ніж 15 років роботи ми познайомилися з багатьма з вас — зустрічаючись на семінарах, відповідаючи на ваші питання особисто і по телефону. І що цікаво, це спілкування збагачує досвідом і нас, допомагає нам вдосконалюватися, дає ідеї для розвитку.

Ви завжди можете розраховувати на те, що вас вислухають.

Наша мета — бути вашим надійним помічником і цікавим співрозмовником. У нас з вами одна спільна справа: зробити вашу роботу комфортніше!

Редакція газети «Бухгалтерський тиждень»

Переваги передплатників
Консультаційна лінія для передплатників. Детальніше...
Ми повернемо Вам гроші, якщо зміст наших журналів Вас не зацікавить. Детальніше...
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд