№8

Бухгалтер 911, лютий, 2017/№8 Інші номери журналу ›
 • Штатний розпис: «кадрова азбука» З активізацією перевірочних дій «трударів» багато хто хоче привести в порядок свою документацію. Щоб «комар носа не підточив». Усе правильно. Пропонуємо розпочати зі штатного розпису.
 • «Перехідні» лікарняні у Звіті з ЄСВ: новий погляд на стару проблему Як відобразити у Звіті з ЄСВ різницю між фактичною базою нарахування ЄСВ і мінзарплатою за минулий місяць, яка виникла у зв’язку з нарахуванням «перехідних» лікарняних?
 • Код УКТ ЗЕД у податковій накладній: шпаргалка Час іде. Або летить. Інформації щодо кодування товарів/послуг у податковій накладній стає дедалі більше. Ми вирішили її узагальнити. Крім того, хочемо розібрати ряд популярних ситуацій.
 • Інформуємо про вакансії за новою формою Мінсоцполітики виклало в новій редакції форму звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» і Порядок її надання. Наскільки сильно змінилися форма і Порядок? Чи це просто калька попередньої редакції? Розбираємося!
 • «Перехідні» доходи: як відобразити в «прибутковій» декларації? Ситуація. Мале підприємство у 2015 році було на єдиному податку, а з 01.01.2016 р. перейшло на загальну систему. Є «перехідні» угоди. Зокрема, у 2015 році була отримана передоплата, з якої сплачений єдиний податок, а відвантаження сталося у 2016-му. Чи потрібно в декларації з податку на прибуток заповнювати додаток РІ, щоб двічі не платити податок? Де саме можна показати ці дані?
 • Зникли гроші з розрахункового рахунку: що в обліку? Ситуація. Після приватизації ПриватБанку в підприємства зникли гроші з валютного банківського рахунку. Як показати це в бухобліку?
 • «Інвалідний» Звіт: хто спить спокійно Ситуація. Кількість працівників, працевлаштованих на підприємстві в листопаді — грудні 2016 року, перевищила 8 осіб. Чи треба реєструватися у Фонді соцзахисту інвалідів і подавати «інвалідний» Звіт за 2016 рік?
 • Перевірки податківців: що нового? З нового року, як ви вже знаєте1, перевірки платників мають право здійснювати лише податківці обласного і центрального рівня. Але це далеко не єдина зміна в частині податкових перевірок. У цій статті пропонуємо вам розглянути інші «податково-перевірочні» нововведення.
 • Виплачуємо дивіденди: важливі моменти Наприкінці минулого року ми детально розглядали правила нарахування і виплати дивідендів*. Тому сьогодні акцентуємо увагу на основних облікових моментах, про які треба пам’ятати, виплачуючи дивіденди цього року.
 • Індексація зарплати за лютий 2017 року Інфляція є? Є. Індекси для проведення індексації помінялися? Ні. «Стоїть на смерть» поріг індексації (103 %). Тож, як і раніше, у справі старі коефіцієнти.
 • Внутрішньорічні «податок-аванси» у підприємця на загальній: де «так», де «ні» Уже рік підприємці платять ПДФО-аванси по-новому: не з віртуальних доходів, а з реальних. Відпрацювали квартал — отримали дохід — сплатили з нього ПДФО-аванс. ЄСВ-аванси взагалі вже давно «на відпочинку». Проте запитання ще є. А отже, є і відповіді.
 • Амортизація: і у підприємців Відбулося. «Амортизаційне прокляття» підприємців-загальносистемників з нового року відступило. У ПКУ з’явилася норма про те, що підприємці можуть включати у витрати амортизацію. Але, як у нас заведено, «є нюанси». Про нові амортможливості і про нюанси — у нашій сьогоднішній статті.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Увійдіть, щоб читати більше! Авторизовані користувачі одержують безкоштовно 5 статей на місяць