№48

Бухгалтер 911, листопад, 2017/№48 Інші номери журналу ›
  • Новий електронний документообіг з ДФС: хороший початок — половина справи, а поганий… Ми піднімали це питання в журналі «Бухгалтер 911», 2017, № 40 і обіцяли періодично повертатися до нього для акцентування тих чи інших нюансів. Сьогодні ми виконуємо нашу обіцянку — тим паче, що на практиці вже зібралася ціла низка важливих запитань.
  • Неповний робочий час: норми робочого часу Для одних роботодавців установлення неповного робочого часу є необхідністю, що дозволяє в умовах фінансових труднощів скоротити витрати на оплату праці і зберегти колектив, а для інших — обов’язком, установленим нормами трудового законодавства. Крім того, на практиці часто неповний робочий час установлюється на прохання працівника. Приймаєте працівника на роботу на неповний робочий час? Тоді давайте поговоримо про те, як розрахувати йому норму тривалості робочого часу.
  • Декретні < мінзарплати: «включаємо» ЄСВ-контроль Про нові правила застосування максимального і мінімального обмеження для декретних ми вже розповідали на сторінках нашого видання (див. журнал «Бухгалтер 911», 2017, № 44*). Сьогодні поговоримо про ЄСВ-наслідки змін, що відбулися.
  • Важливо! Мінфін оновив Критерії блокування податкових накладних Ідею з переведенням блокування податкових накладних у так званий тестовий режим без фактичного призупинення реєстрації податкової накладної Уряд не вітає. Маємо на увазі «застряглий» законопроект № 7115*, долю якого зараз спрогнозувати неможливо. Замість цього Мінфін іде «стежкою безперервного вдосконалення» блокувальних критеріїв**. Що маємо цього разу?
  • ПДВ при ліквідації об’єкта основних засобів, купленого «без ПДВ» Чи потрібно нараховувати ПДВ при ліквідації об’єкта основних засобів, купленого в неплатника ПДВ, тобто «без ПДВ»?
  • Земельний податок vs єдиноподатники: спокій нам тільки сниться… Єдиний податок для платників груп 1 — 3 (у цій публікації групу 4 чіпати не будемо) і земельний податок згідно з п. 297.1 ПКУ не повинні перетинатися. Виняток — податок за ті земельні ділянки, які не використовуються такими платниками для здійснення госпдіяльності. Але це, як ви зможете переконатися, лише «верхівка айсберга». Поговоримо ж про те, що знаходиться «за межами досяжного» ПКУ.
  • Якщо імпортер змінив код товару Ситуація. Наш постачальник — імпортер змінив код товару і, відповідно, склав «виправляючий» розрахунок коригування. Що робити? Чи потрібно нам складати розрахунки коригування далі по ланцюжку?
  • Бліц-відповіді про ставку єдиного податку в групі 2 Здавалося б, що може бути простіше сплати єдиного податку, будучи єдиноподатником групи 2? Але, як виявилося, навіть тут можуть бути різні варіанти і ставки. Якщо ви — у групі 2 і не знаєте, яку ставку застосовувати, вам сюди.
  • Учень майже чародія, тобто підприємця Сьогодні ми поговоримо про те, чи може підприємець навчати громадян? Що для цього потрібно? І чи можуть учні в процесі навчання виконувати якісь роботи, зрозуміло, безкоштовно?
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі