(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Бухгалтер 911, жовтень, 2017/№41

  • Відбулася заміна «довідка на лікарняний лист»: нараховуємо, обкладаємо, відображаємо… У квітні 2017 року наш працівник надав з лікарні довідку про тимчасову непрацездатність за формою № 036/о (30.03.2017 р. — 05.04.2017 р.). Видача такої довідки замість лікарняного листа була обумовлена відсутністю в лікарні бланків останнього, яку ми відповідно не оплачували. У вересні в лікарнях і поліклініках регіону видача лікарняних листів установленої форми поновилася. Працівник, замінивши довідку на лікарняний лист, надав його на роботу для оплати. Підкажіть, як розраховувати лікарняні в такому разі? Як відобразити їх у звітності: ЄСВ-звіті і податковому розрахунку за формою № 1ДФ?
  •   Замість листка непрацездатності — довідка, потім замість довідки — листок непрацездатності: що робити роботодавцю Працівник після хвороби приніс від лікаря не листок непрацездатності, а довідку — ф. № 036/о. У ній указані такі ж дані, які мають бути в лікарняному листі, є всі підписи лікарів і печатка, у тому числі поліклініки. Видача довідки, як це пояснив працівникові лікар, була обумовлена відсутністю бланків листків непрацездатності, тому тимчасово замість них видаються довідки. Така довідка не оплачувалася. Зараз надійшла інформація про те, що з’явилися бланки листків непрацездатності. Що робити працівникам, що хворіли за такими довідками, і їх роботодавцям?
  •   Загадковий override, або Хто вкрав ліміт реєстрації в СЕА ПДВ? Багато платників, отримавши в останніх числах вересня Витяг із СЕА (J/F 1401206), не повірили своїм очам. Значення за ряд. 2 Витягу (сума, на яку можна зареєструвати податкові накладні) або істотно зменшилося, або взагалі пішло в мінус. Зате в гр. 6 з’явився незрозумілий показник оverride із зазначенням періоду його виникнення. Сьогодні розберемося, звідки він узявся і що з ним тепер робити.
  •   Основні засоби: разом чи нарізно? Ні для кого не секрет, що цілісний об’єкт основних засобів може складатися зі складових. Будинок — з окремих квартир, підвальних приміщень тощо, комп’ютер — із системного блока, монітора, мишки, клавіатури і т. д. і т. п. Як правильно все це обліковувати й амортизувати і чи є при цьому варіанти?
  •   Звітність єдиноподатників групи 3: уперше за новою формою Роз’яснення фіскалів про подання декларації єдиного податку платниками групи 3 за оновленою формою1 цього разу, як це не дивно, відповідають вимогам п. 46.6 ПКУ2. Тому за три квартали звітуйте вже точно за зміненою формою. І уточнюйтеся (у разі потреби) так само!
  •   ПДВ-декларація: як заповнювати уточнюючі додатки Д3 і Д4 Що сталося? Податківці змінили свій підхід до заповнення уточнюючих додатків Д3 і Д4. Тепер вони говорять, що числові показники в цих додатках потрібно заповнювати тільки на суму уточнення (тобто «дельту»). Тепер детальніше.
  •   «Компенсуючі» податкові зобов’язання — тільки після права на податковий кредит Є хороша новина, що стосується нарахування «компенсуючих» податкових зобов’язань. Податківці нарешті визнали, що нараховувати податкові зобов’язання за п. 198.5 ПКУ потрібно тільки після того, як податкова накладна зареєстрована і виникло право на податковий кредит.
  •   Зменшення статутного капіталу: коли? Самі хочемо зменшити статутний капітал. Підкажіть, на що це вплине у звітах і як це правильно зробити? Це запитання нашого читача стало лейтмотивом для написання пропонованої вашій увазі статті. Розбираємося!
  •   Щорічна відпустка після відпустки для догляду за дитиною: ситуації (ч. 2) Сьогодні продовжимо розмову, почату в попередньому номері журналу. Розглянемо ще одну життєву ситуацію.
  •   Використання праці іноземців: зустрічаємо новий Закон 27.09.2017 р. набув чинності Закон № 20581, що регулює в тому числі використання праці іноземців вітчизняними роботодавцями. Саме на цьому його аспекті і зосередимо увагу в цій статті, адже є «кричущі» зміни.
  •   «Малоцінка» і послуги в обліку підприємця-загальносистемника Підприємець на загальній системі придбав сканер вартістю 3000 грн. Чи можна включити у витрати вартість сканера? Чи потрібно його амортизувати? Чи можна включити у витрати консультаційні послуги з оподаткування і послуги з налаштування програми для ведення обліку в госпдіяльності? Розкладемо по поличках!
Перейти до номеру
  • № 44
  • № 43
  • № 42
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.