Держслужбовець

Журнал «Держслужбовець»

Єдине в Україні спеціалізоване видання для працівників органів державної та судової влади, а також орієнтовано на органи місцевого самоврядування.

Аудиторія передплатнників видання складається переважно з керівників апарату, кадровиків, юристів (що задіяні на державній службі).

Матеріали до кожного номеру готують працівники органів виконавчої, судової влади і місцевого самоврядування «зі стажем», досвідчені юристи-практики.

В кожному номері офіційні консультації та роз'яснення з питань державної служби, служби в органах місцевого самоврядування, оперативний і всебічний аналіз норм антикорупційного законодавства з публікацією «життєвих» прикладів і практичних рекомендацій, судова практика з коментарями та багато іншого.

Редакція журналу

Редакція видання «Держслужбовець» — це колектив професіоналів, які мають багаторічний досвід роботи в органах виконавчої та судової влади і місцевого самоврядування. Авторами багатьох аналітичних і консультаційних матеріалів є провідні фахівці центральних органів виконавчої влади України.

Практичний досвід авторів і співробітників редакції дозволяє нам відповідально публікувати статті, коментарі та консультації з питань: застосування норм законодавства «Про державну службу»;

  • запобігання і протидії корупції;
  • управлиння персоналом, кадрового діловодства та трудових відносин;
  • діяльності структурних підрозділів апарату органів влади та місцевого самоврядування.

Принципи нашої редакційної політики грунтуються на достовірності, ексклюзивності, актуальності запропонованої до розгляду інформації..

Головний редактор — Мацокін А.П.

Переваги передплатників
доступ до сайтів без реклами.
Безкоштовний додаток для читання статей на своєму смартфоні.
Свій штат аналітиків.
100% корисний матеріал (без публікації нормативних документів і новин, які ви можете знайти в загальному доступі).
Доступ до архівних номерів журналу за попередні періоди.
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд