(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Місцеве самоврядування, грудень, 2016/№ 12

 • Фінансування політичних партій: інформація для всіх Ось і наше видання вирішило долучитися до цієї теми, яка останнім часом активно обговорюється в нашому суспільстві. Вам, шановні читачі, вона має бути цікава і як представникам місцевої влади, і як представникам певних політичних сил (які були обрані на свої посади від місцевих організацій політичних партій), і, власне, як пересічним громадянам (виборцям). Більше того, ви як ніхто повинні бути обізнані з новою для нашої держави системою фінансування політичних партій, оскільки цим питанням нерідко маніпулюють і по-різному доносять його суспільству. Отже, щоб зняти більшість запитань і таким чином підготувати вас до запитань, які можуть виникати від ваших виборців, мешканців територіальної громади, ми й підготували цей матеріал.
 • Проблемні питання приватизації землі та способи їх вирішення (частина 2) Як і обіцяли у попередньому номері газети1, у другій частині цієї статті продовжимо відповідати на актуальні запитання, які виникають у земельно-правовій сфері під час приватизації земельних ділянок.
 • Ефективна економія згідно з постановою № 710 20.10.16 р. набрала чинності постанова КМУ від 11.10.16 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів»1. За кілька років чинної постанови КМУ від 01.03.14 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету»1 бюджетники вже навчились основ економії і, напевно, зітхнуть із полегшенням. Адже деякі суворі обмеження щодо використання бюджетних коштів цим документом знято. Про які саме йдеться — дізнаєтесь зі статті.
 • Актуальне запитання. Про штатний розпис опорної школи ОТГ На сторінках газети висвітлювалось питання створення опорної школи в об’єднаній територіальній громаді. На які документи треба спиратись, щоб визначити штатний розпис такої школи? У чинному законодавстві не можемо знайти нормативно-правовий акт, яким треба керуватись при вирішенні цього питання.
 • Актуальне запитання. Про застосування КЕКВ та КТВК при оплаті проведення нормативної грошової оцінки землі Як правильно застосовувати КЕКВ та КТВК при оплаті видатків на проведення нормативної грошової оцінки землі в межах населеного пункту? Чи правильно застосовувати для цього КТВК 200200 «Охорона і раціональне використання земель» по КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)», чи треба використовувати КТВК 160101 «Землеустрій» по КЕКВ 2240?
 • Актуальне запитання. Про видатки на обрізку зелених насаджень Чи можливо здійснювати заходи щодо омолоджувальної обрізки зелених насаджень (дерев) у населених пунктах за кошти місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища? Як правильно визначити вид цих робіт відповідно до бюджетної класифікації видатків? За яким КТВК та КЕКВ проводити? Якими документами можна підтвердити проведення робіт та їх вартість?
 • Чи можна орендувати приватне майно? Приводом для написання статті стала тема на замовлення від читача про оренду органами місцевого самоврядування1 майна, що перебуває у приватній власності. Чи можна орендувати, наприклад, приміщення, що перебувають у власності підприємств-небюджетників чи фізичних осіб-підприємців? Чи підпадає така оренда під визначення нецільового використання коштів бюджетною установою?
 • Збірник зразків документів та методичних матеріалів для сільських, селищних, міських рад, у яких відбулися перші вибори (ч. 1) Цей збірник створено з метою надання методичної допомоги сільським, селищним, міським радам, у яких відбулися перші вибори до новоутворених рад (або які готуються до об’єднання територіальних громад), та містить зразки рішень сільської, селищної, міської ради щодо: початку повноважень депутатів новообраної ради; початку повноважень сільського, селищного, міського голови; обрання секретаря сільської, селищної, міської ради; затвердження Положення про постійні комісії сільської, селищної, міської ради та обрання постійних комісій ради; реорганізації сільської, селищної, міської ради; бюджету сільської, селищної, міської ради; створення робочих комісій сільської, селищної, міської ради; покладання обов’язків старости; покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та реєстрації актів цивільного стану.
  Також у збірнику містяться рекомендації щодо: порядку прийняття місцевого бюджету в об’єднаних територіальних громадах; заповнення трудових книжок посадових осіб місцевого самоврядування; особливостей здійснення процедур закупівель.
 • Збірник зразків документів та методичних матеріалів для сільських, селищних, міських рад, у яких відбулися перші вибори (ч. 2)
 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.