№12/1

Місцеве самоврядування, грудень, 2019/№ 12/1 спецвипуск Інші номери журналу ›
  • Правові наслідки недійсності правочинів Україна — суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава. У сучасній Україні правова обізнаність громадян є однією зі складових функціонування країни, насамперед, як правової держави.
  • У чому відмінність: зупинення, зміна та скасування рішень ОМС Шановні юристи, у цій статті розглянемо рішення ОМС. Проаналізуємо, чим відрізняються та який порядок процедури зупинення, зміни та скасування рішень. Крім цього, відповімо на запитання: які рішення ОМС може скасовувати, а які ні?
  • Публічна інформація: критерій «суспільний інтерес» ОМС як суб’єкт владних повноважень установи та організації, які перебувають у власності територіальних громад і фінансуються з місцевого бюджету, є розпорядниками публічної інформації. Тому питання щодо надання публічної інформації для них є актуальним. Тож необхідно бути обізнаними про те, яка ж саме інформація належить до публічної, зокрема, що таке «суспільно необхідна інформація», та як дотриматися балансу між захистом особистих немайнових прав фізичних осіб (права на захист персональних даних, таємницю особистого життя тощо) і бажанням задовольнити суспільний інтерес. Пропоную обговорити це на сторінках нашого журналу.
  • Правила заміни відповідача у цивільному провадженні, що призводять до зміни територіальної юрисдикції Правила територіальної підсудності визначають суд, який може розглядати конкретний спір. А якщо провадження у справі вже відкрито, проте змінюється склад учасників, який впливає на обрання суду, якому належить розглядати вказаний спір? Як бути у такій ситуації? Що має зробити суд? Давайте розбиратись.
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд