(044) 581-10-10 Передзвоніть менi
  Для бюджетних організацій

Місцеве самоврядування

Друкована версія + електронна версія 120.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 99.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Комплект «Місцеве самоврядування» та «Бюджетна бухгалтерія» від 239.00 грн. на місяць Детальніше
Приєднуйтесь до нашої групи на Facebook та отримуйте промокод з 5% знижкою на електронну версію при оплаті картою!
Фото Місцеве самоврядування  
Детальніше

Періодичність виходу — 1 раз на місяць.

Тираж — 5300 екз.

Формат — А4, кольорова обкладинка.

Обсяг — 80 сторінок.

Мова видання — українська.

Передплатний індекс: укр.— 37926.

Вартість поштової передплати: 125 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Газета Видавничого будинку «Фактор», удостоєна нагороди «Підприємство року 2016» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за бездоганну ділову репутацію.

У кожному номері газети ви знайдете:

 • аналіз змін законодавства та практики його застосування в діяльності органів місцевого самоврядування;
 • консультації з питань земельного, господарського, цивільного, адміністративного, кримінального, трудового права;
 • роз'яснення бюджетного процесу і рекомендації з управління майном і фінансами територіальних громад;
 • відповіді на запитання читачів;
 • інформацію про успішний досвід реалізації різних проектів і програм місцевого і регіонального значення.

Газета «Місцеве самоврядування» сприяє злагодженій взаємодії місцевих рад з органами виконавчої влади, правоохоронними та контролюючими органами, надає можливість знайомитися з досвідом роботи колег з різних регіонів України.

Автори публікацій — юристи, економісти, фінансисти, бухгалтери, які мають практичний досвід.

Постійні консультанти видання — керівники і фахівці органів місцевого самоврядування, органів державної виконавчої влади всіх рівнів.

Розповсюджується по всій території України.

Аудиторія газети: керівники та фахівці органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, керівники комунальних підприємств, установ і організацій.

МС :: Головний редактор Я.Брусенцова

У редакції газети «Місцеве самоврядування» працюють фахівці (юристи і економісти) з досвідом роботи в органах місцевого самоврядування.

 • Головний редактор Я.Брусенцова.

Консультантами видання є керівники та провідні фахівці органів державної влади та органів місцевого самоврядування всіх рівнів в області бюджетного, земельного, трудового законодавства, господарського, цивільного, кримінального права.

Редакційна колегія:

 • Чернов С. І. — голова Харківської обласної ради, Президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Президент асоціації органів місцевого самоврядування харківської області;
 • Слобожан О.В. — виконавчий директор Асоціації міст України;
 • Фурсенко І.М. — перший заступник керівника Виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад;
 • Гарнець О.М. — керівник Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO;
 • Тітов М.І.— перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутат Харківської обласної ради;
 • Таукешева Т. Д. — президент асоціації фінансистів України, заслужений економіст України, кандидат економічних наук, доцент;
 • Серьогіна С. Г. — доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України, директор НДІ державного будівництва та місцевого самоврядування Академії правових наук України.
 • «Бездокументальне» користування землею: шукаємо шляхи врегулювання Приводом для написання цього матеріалу стало запитання одного з наших читачів. Воно полягало в наступному: міська рада своїми рішеннями надала суб’єктам господарювання дозволи на виготовлення документації із землеустрою. Проте останні не поспішають її виготовляти й не подають на затвердження, відповідно не укладають договори оренди земельних ділянок. Внаслідок цих дій наносяться збитки міському бюджету, що полягає в недоотриманні коштів. Раду цікавила судова практика та способи впливу на таких суб’єктів господарювання.
 •   Скасування судом рішення ОМС: що слід знати? ОМС, реалізуючи свої повноваження, які передбачені Законом України від 21.05.97 р. № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»1, наділені правом приймати управлінські рішення. У цій статті ми будемо говорити виключно про рішення ОМС, які приймаються радою та її виконавчим комітетом. На жаль, нерідко виникають ситуації, коли внаслідок прийняття рішень, дій чи бездіяльності ОМС порушуються права та охоронювані законом інтереси громадян, підприємств, установ чи організацій. Судовий захист є одним із найефективніших правових засобів захисту інтересів фізичних та юридичних осіб. Тому виходячи із зазначеного ми поговоримо про скасування судом рішень ОМС та наслідки, які це може спричинити.
 •   Реагуємо на позовну заяву в порядку адміністративного судочинства Минула редакція Кодексу адміністративного судочинства України1 не містила жодних вимог до заперечення відповідача по суті поданих позовних вимог. Нормативне закріплення такої можливості було в ч. 2 ст. 51 попередньої редакції КАСУ серед зазначення прав відповідача та у вимогах до ухвали про відкриття провадження у справі, коли в ухвалі суд мав прописати пропозицію відповідачу подати в зазначений строк письмові заперечення проти позову. На практиці відбувалось так, що відповідач міг подати заперечення у будь-який час під час судового розгляду справи та у будь-якій формі, як він це хотів зробити. Неподання заперечень до позову не мало негативних наслідків для відповідача. Зараз нормативні вимоги стали більш конкретними та суворішими, про що й поговоримо далі.
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції
  Новини