(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Податки та бухгалтерський облік, липень, 2014/№ 55

 • Перелік основних документів, що використовуються в тематичному номері ...
 •   Помилки у виплатах працівникам: не образити б когось Життя не ідеальне. І ми також. У цьому причина більшості помилок. Від окремих помилок залежать долі людей… Помилки ж в обчисленні виплат працівникам мають не настільки масштабні наслідки, проте можуть завдати неприємностей. Тому пропонуємо вам дізнатися, як виправити помилки в разі неправильного нарахування сум зарплати, премії тощо. Детальніше розповімо, як донарахувати «забуту» суму.
 •   «Усім сестрам по сережках» (донараховуємо зарплату) У разі якщо ви помилково не нарахували працівнику належну йому виплату, необхідно це виправити. Зробити це не становитиме особливих труднощів. На конкретній ситуації з’ясуємо, які кроки потрібно зробити.
 •   Працівнику нарахували зайву суму — виправте свої помилки! Продовжуючи тему виправлення помилок у нарахуваннях, поговоримо про надмірно нараховані суми. Такі помилкові нарахування можна умовно розділити на лічильні і нелічильні помилки. Лічильні помилки передбачають неправильні обчислення сум, подвійне нарахування зарплати тощо. Такий поділ надано в п.п. 1 п. 24 постанови № 13. Давайте ж розберемося у нюансах виходу з таких ситуацій.
 •   Виправляємо помилки у формі № 1ДФ: загальні правила Колись стародавній китайський мислитель і філософ Конфуцій сказав: «Єдина справжня помилка — не виправляти своїх минулих помилок». Починаєш розуміти мудрість цих слів у ситуації, коли раніше допущена помилка загрожує тепер істотними грошовими втратами. Про ціну помилки в Податковому розрахунку за формою № 1ДФ ми з вами говорили у статті «Податковий розрахунок за формою № 1ДФ: штрафувати не можна без штрафу» // «Податки та бухгалтерський облік», 2014, № 44, с. 10. Сьогодні розберемося з тим, як помилку правильно виправити.
 •   ПДФО відображено правильно, а решту — не дуже: виправляємо помилки у формі № 1ДФ Заповнюючи Податковий розрахунок за формою № 1ДФ, підсвідомо основну увагу приділяєш саме правильному відображенню в ньому ПДФО (графи 4а і 4). Тому трапляється, що після подання цієї форми, знаходиш прикрі помилки, навіть скоріше описки, допущені при заповненні інших граф табличної частини розрахунку. Як їх виправити? Зараз розберемося на конкретних ситуаціях, з якими до нас зверталися читачі.
 •   Помилки в сумі утриманого ПДФО: виправляємо в Податковому розрахунку Ви неправильно обчислили суму ПДФО чи вашу увагу відвернули під час заповнення Податкового розрахунку і в графах 4а і 4 форми № 1ДФ зазначені не зовсім ті цифри… Не засмучуйтеся, вихід є! Потрібно просто здійснити коригування раніше поданого Податкового розрахунку. Мета цієї статті — показати, як це зробити правильно. Традиційно тут використовуватимемо запитання наших читачів.
 •   Помилки в пенсійних звітах і формі № Д4: види та загальні правила виправлення Ніхто не застрахований від помилок. Зрозуміло, що заклопотаний бухгалтер міг помилитися в непростому звіті з ЄСВ. Щоб правильно відкоригувати звіт, потрібно спочатку з’ясувати, до якого виду належить помилка. Із цим ми визначимося насамперед, а потім розберемося із загальними правилами виправлення.
 •   Коли за паспортом Король, а за звітом — Кроль, або Виправляємо помилки в персональних даних З року в рік у «пенсійно-ЄСВшній» звітності стає все більше і більше граф та рядків, призначених для відображення інформації про фізосіб. Не секрет, що сьогоднішня форма № Д4 у багатьох бухгалтерів-новачків викликає благоговійний жах і мигтіння в очах. І дивлячись на неї, стає не зрозумілим, як же раніше наші пенсійники примудрялися нараховувати людям пенсію, не маючи всієї цієї «повноти» даних?! А ще міндоходівці міркують для зменшення витрат часу, пов’язаних із заповненням та поданням податкової звітності, «схрестити» зі звітом з ЄСВ Податковий розрахунок за формою № 1ДФ. Чи стане нам легше? Поживемо — побачимо! Але не забігатимемо наперед. Адже ця стаття якраз про зворотне — про те, як виправити помилки в персональних даних працівників у вже поданій звітності.
 •   «Згадати все», або Доповнюємо таблицю 5 забутими відомостями Забули зазначити відомості про працівника в таблиці 5 додатка 4? Не біда! Цю неприємність можна легко виправити. Читаємо, як ☺.
 •   Коли два по два — п’ять, або Виправляємо помилки в сумових показниках Цією публікацією ми завершуємо серію статей, присвячених порядку виправлення помилок у пенсійній та ЄСВшній звітності. У ній ми з вами розглянемо, як виправити помилку в базі справляння внеску та/або ставці внеску.
 •   Самостійно виявляємо й виправляємо помилки у звіті за формою Ф4-ФСС з ТВП Неправильно заповнили звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням? Помилилися в сумі лікарняних чи декретних? Давайте виправлятися!
Перейти до номеру
 • № 61
 • № 60
 • № 59
 • № 58
 • № 54
 • № 56
 • № 57
 • № 53
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.