(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Податки та бухгалтерський облік, серпень, 2017/№ 66

 • Облік програми у кінцевого споживача Неможливо уявити сучасне підприємство без комп’ютера. А комп’ютерне «залізо» перетворюється у корисного помічника в роботі тільки в тому випадку, коли на ньому встановлено відповідне програмне забезпечення, яке адекватно працює. Але такі програми не безкоштовні, їх потрібно купувати і підтримувати. Тож практично всі підприємства стикаються з необхідністю обліковувати витрати на придбання програм. Із цієї абсолютно «життєвої» й актуальної для всіх ситуації і почнемо сьогоднішній тематичний номер!
 •   Виплачуємо роялті Про особливості обліку комп’ютерної програми як нематеріального активу ви дізналися з попередньої статті. Тепер ітиметься про сплату роялті за користування майновими правами на комп’ютерну програму. В якому випадку платіж вважається роялті і як такі виплати відображають в обліку?
 •   Технічне обслуговування програм і його облік Особливість КП у тому, що встановивши її один раз на комп’ютер, ще не можна «заспокоюватися». Програмі для адекватної роботи потрібна постійна технічна підтримка. Як це обліковувати? Давайте розберемося!
 •   Послуги «хмарного» сервісу Сфера IT-технологій розвивається з такою швидкістю, що ми іноді не встигаємо розібратися, що до чого і як цим користуватися, як уже з’являється щось новіше і сучасніше. Безперечно, на сьогодні одним з найбільш затребуваних і цікавих напрямів в IT-сфері є «хмарні» технології. Причому попит на різні моделі «хмарних» сервісів нестримно зростає. І це не дивно. Адже вони, по суті, дозволяють користуватися різними програмами, додатками, дисковим простором і т. ін. без їх придбання. Це не лише спрощує життя бізнесу, але й дозволяє економити значні кошти. У свою чергу, бухгалтер повинен усю цю «хмарну» красу відобразити в обліку підприємства. А як це зробити правильно, давайте розбиратися разом.
 •   Створення веб-сайта «Наш директор вирішив зарплату видавати продукцією — тобто сайтами і банерами…»
  Сьогодні уже неможливо уявити наше життя, у тому числі його економічну складову, без Інтернету. І рідкісне підприємство (підприємець) у наш час може обійтися без свого сайта в Інтернеті (web-сайта), а то й декількох таких сайтів. Хтось створює сайт уперше, хтось відкриває додатковий або замінює старий сайт на новий (більш «наворочений»). Ось сьогодні ми і поговоримо про бухгалтерський і податковий облік витрат підприємства на створення власного веб-сайта.
 •   «Розкручуємо» сайт Щойно сайт створений, саме час зайнятися його «розкручуванням». Адже кількість інтернет-користувачів стрімко зростає, а бізнес усе ширше займає простір в Інтернеті. Причому нині Інтернет є не лише джерелом інформації, засобом комунікації та інше, але ще — це щонайпотужніший маркетинговий інструмент і місце для продажів одночасно. Тому щоб ваше «дітище» не загубилося серед величезного потоку інформації і потрапило в руки зацікавлених у ньому користувачів, без його просування не обійтися.
 •   Мобільний додаток — створення й облік — Пам’ятаю, коли я вперше від старшої доньки почув «гад-же-ти», то сильно на неї образився. Виявилось, даремно...
  Зараз народ як ніколи широко «юзає» саме мобільні пристрої: окрім телефонів/смартфонів, ще купу всяких там планшетів — «ай-падів» та різних інших гаджетів. Їх використовують не лише для «серфінгу» в Інтернеті і «віртуальних» розваг, але і для вибору й оплати за їх допомогою покупок, рахунків, рішення ряду господарських та інших проблем. Усе це допомагають робити встановлені на такі гаджети спеціальні мобільні додатки. Тому ці додатки дедалі частіше стали використовуватися і госпсуб’єктами: для реклами/маркетингу/збільшення продажів і т. ін. На прохання читачів у цьому матеріалі поговоримо про бухгалтерський/податковий облік витрат на створення мобільних додатків для господарських (продажних, рекламних, інших) цілей платника.
 •   Заміна «недоюзаної» комп’ютерної програми Наше підприємство вирішило припинити використання комп’ютерної програми і перейти на іншу. Як нам бути з податковим обліком першої програми (податок на прибуток, ПДВ), якщо її вартість недоамортизована в обліку?
 •   Поліпшення програми: облікові ситуації Підприємство має на балансі програму тривалого користування (нематеріальний актив). Підприємство приймає рішення якісно поліпшити програму, для чого залучає підрядника. Як це відобразити в обліку?
 •   Перелік основних документів, використаних у тематичному номері
Перейти до номеру
 • № 70
 • № 68-69
 • № 67
 • № 65
 • № 64
 • № 63
 • № 62
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.