Вибираємо курси бухгалтерів - як не помилитися?

21.09.2020 Реклама

Сьогодні ми хотіли б поговорити про професійні курси.  Це сучасний спосіб за короткий час змінити сферу професійної діяльності, підвищити кваліфікацію. Різноманіття пропозицій ставить в глухий кут. Тож розгляньмо, на що звернути увагу при виборі місця навчання, щоб не згаяти час марно?

З чого розпочати?

Зазвичай, вибір починається з пошуку в Інтернет. Оцініть сайт, не полінуйтесь передивитись розділи про навчальний центр, викладачів, місця розташування, порівняйте кількість навчальних годин. Якщо інформації замало – це повинно насторожити. Курси, що довгий час міцно тримаються на ринку, не приховують власні досягнення, кваліфікацію викладачів. Далі варто вивчити програму курсу, що цікавить. Чим більш докладно вона розписана, тим менше ймовірність виникнення розчарувань, що обраний курс не відповідає очікуванням за рівнем підготовки.

* Дізнайтесь, чи буде по закінченню документ про навчання? Тут варто зазначити, що дипломи державного зразка видаються тільки ліцензованими навчальними закладами, і вони мають значення лише при улаштуванні на держслужбу. В інших випадках, для роботодавця достатньо сертифікату про те, що програму прослухано.

Очно чи онлайн?

По правді кажучи, до онлайн навчання сформувалось дуже упереджене ставлення. Та як показала практика на початку карантину, групи, що вимушено перейшли в онлайн і мали можливість порівняти процеси навчання з одним і тим самим викладачем, відмітили рівноцінну ефективність обидвох форм. Крім того, розвиток дистанційного формату дає можливість пройти високоякісні курси жителям невеликих населених пунктів, де особливо немає такого вибору, як у жителів столиці.

Отже, питання як навчатись - очно чи онлайн кожен вирішує для себе виходячи з особистих вподобань та звичок. Але щоб було легше зорієнтуватись, підкажемо основні моменти.

Якщо для вас важливо бути в безпосередньому контакті з викладачем, якщо необхідність змінювати оточення сприяє кращому налаштуванню на навчальний процес – обирайте очні курси в класі.

Якщо Вам зручніше займатись в домашніх умовах, не витрачаючи час на проїзд та при цьому сплатити меншу вартість за той самий курс, слід розглянути варіант онлайн навчання.

Аналогічно можна сказати й стосовно часу навчання. Хтось може продуктивно займатись у вечірній час після роботи. Для інших таке навантаження складне і їм краще обрати групу вихідного дня.

Групи.

Від кількості людей в групі значно залежить якість навчання. Це зрозуміло, адже організувати великий колектив, приділити час кожному слухачеві, відповісти на питання – все це займає час, що обмежений програмою. А ще зібрати велику групу на визначені дні та час доволі серйозна задача, що може розтягуватись на багато тижнів. І чекати старту приходиться довго, а це – показник байдужого відношення до потенційного клієнта. Отже, для курсового навчання оптимальна кількість до 10 осіб.

Вартість.

Тут важко визначитись з конкретною цифрою, але треба розуміти, що ціноутворення складається з багатьох факторів. Сюди закладається зарплатня викладача, купівля обладнання (комп’ютерів) та програм, витрати на оренду чи утримання аудиторій, підвищення кваліфікацій самих викладачів та інше. Для результативного навчання та виконання домашніх завдань, видаються друковані методичні матеріали, розроблені фахівцями курсів. Тобто якщо навчальний центр знаходиться в зручному місці з гарною транспортною розв’язкою, в облаштованому офісному центрі, викладачі мають високу кваліфікацію - такі курси не можуть коштувати дуже дешево. Хоча, мають місце випадки, коли ціна завищується тільки завдяки розкрученому імені. Отже, варто вивчити ринок, порівняти пропозиції та обрати щось із середніх показників.

Оплата.

Тут варіантів небагато, проте є нюанси. Іноді за пробне заняття вимагають передплату. Це психологічний момент, коли людина вже витратила якусь суму, і не хоче втрачати її та почувається незручно, коли треба відмовити, навіть якщо пробне заняття не дуже сподобалось. Безкоштовне пробне заняття дозволяє безпристрасно прийняти рішення щодо навчання.

Звичайно, передбачити все неможливо, але використавши такий аналітичний підхід, Ви зможете обрати найкращий та найбільш відповідний варіант курсів. Хочемо звернути увагу на навчальний центр «Данко». Він існує з 1996 року, за цей час підготували багато тисяч спеціалістів. Різноманіття напрямків підготовки вражає: курси бухгалтера, кадровика, hr менеджера, кошторисника, програміста, інтернет-маркетолога, фінансиста, інші. Для фахівців багатьох  професій корисними стануть комп’ютерні курси (Курси Excel, Word, PowerPoint), що допоможуть ефективніше використовувати робочий час та пришвидшити рутинні процеси. Менеджери залюбки допоможуть визначитись з напрямком підготовки, рівнем навчання. Спеціальна пропозиція для наших читачів: скажіть менеджеру НЦ «Данко», що дізнались про курси на нашому сайті та отримайте знижку 5% на будь-який курс.

Контакти: https://danco.com.ua/
info@danco.com.ua
(044) 587-51-35 
(095) 364-88-46 
(097) 758-75-97 
(093) 819-55-31

 

Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд