Звітність ЗОЗ-КНП до НСЗУ засобами програмного комплексу «Дебет Плюс»

14.09.2020 Реклама

Комплексна автоматизації бухобліку в програмі «Дебет Плюс» — це можливість вести весь облік в одній програмі з готовими типовими налаштуваннями проводок, документів та звітів. Командою різнопрофільних спеціалістів із Черкас спеціально для закладів охорони здоров’я — комунальних некомерційних підприємств розроблена конфігурація ПЗ «Дебет Плюс».

Обмін інформацією з медичними інформаційними системами (МІС)

eHealth — електронна система охорони здоров’я, що забезпечує обмін медичною інформацією та реалізацію програми медичних гарантій населення. Адміністратором Центральної бази даних (ЦБД) eHealth України є ДП «Електронне здоров’я», якому належить знак для товарів та послуг  eZdorovya, а власником ЦБД — Національна служба здоров’я України (НСЗУ).

Система eHealth складається з:

  • Центральної бази даних — ЦБД (адміністратор ДП «Електронне здоров’я»);
  • Електронних медичних інформаційних систем — МІС (системи, які дають змогу автоматизувати роботу медзакладів з ЦБД).

Станом на сьогодні до eHealth підключено понад 30 МІС і їхня кількість щомісяця зростає. Кожен ЗОЗ обирає МІС на свій розсуд. Але використання медичних інформаційних систем не скасовує ведення бухгалтерського обліку за тими самими позиціями. Складається ситуація, коли потрібно двічі (і це в кращому випадку!) вносити одну й ту ж інформацію до різних програм. Як результат — катастрофічна обмеженість часу і нові помилки в даних. Саме для усунення подвійної роботи ПЗ «Дебет Плюс» дозволяє обмінюватися інформацією з МІС.

За детальною інформацією щодо впровадження обміну з МІС звертайтеся до наших менеджерів відділу продажів.

Звіт про доходи та витрати за формою № 1-НС (квартальна)

Нагадаємо також, що постановою КМУ «Деякі питання договорів медичного обслуговування населення» від 27.11.2019 р. № 1073 внесено зміни до постанови КМУ «Про договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій» від 25.04.2018 р. № 410 (далі — постанова № 410). Відповідно до цих змін ЗОЗ зобов’язаний надавати НСЗУ щокварталу до 20 числа наступного місяця в електронній формі Звіт про доходи та витрати (п. 24 Типової форми договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, затвердженої постановою № 410).

При складанні звіту застосовуються дані бухгалтерського обліку підприємства за відповідний період, що використовуються при складанні фінансової звітності підприємства. Використання програмного комплексу «Дебет Плюс» значною мірою спрощує процес подачі звітності до НСЗУ.

Про ці та інші можливості програми «Дебет Плюс» читайте на сайті debet.com.ua в розділі Статті та описі конфігурації «Комплексний облік для закладів охорони здоров’я, що є комунальними некомерційними підприємствами».

«Дебет Плюс» — це програмний продукт, розроблений в Україні і для України.

Більш детально про систему автоматизації комплексного обліку для КНП можна дізнатися на сайті компанії-розробника debet.com.ua або сконтактувати зі спеціалістами та отримати розгорнуту відповідь на всі питання щодо придбання, впровадження та підтримки програми «Дебет Плюс».

Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд