Статті по тегу: «дата звільнення»

  • Звільнення «за власним»: як роботодавцеві не обпектися Бухгалтер 911 Звільнення «за власним бажанням» далеко не в усіх випадках проходить гладко для обох сторін трудового договору. Як показує судова практика, ця підстава звільнення породжує просто величезну кількість судових спорів. Чому? Переважно проблеми виникають тоді, коли працівник передумав і відкликає свою заяву на звільнення. І якраз у такій ситуації ми знайшли цілу купу підводних каменів, об які може спіткнутися роботодавець. Але про все за порядком.
  • Звільнення з ініціативи працівника Податки & бухоблік Право працівника розірвати трудові відносини за власним бажанням закріплено ст. 38 КЗпП, якщо з ним укладений безстроковий трудовий договір, і ст. 39 КЗпП, якщо трудовий договір — строковий*. Розглянемо особливості цього варіанта розставання.
  • Відпустка → звільнення за строковим трудовим договором: роз’яснення від Держпраці Бюджетна бухгалтерія Прийшов час прощатися із працівником? Пам’ятайте, що при звільненні потрібно «закрити» зобов’язання перед ним, зокрема що до надання невикористаних днів щорічної відпустки та соцвідпустки на дітей.
  • Дистанційне звільнення «декретниці»: шукаємо варіанти Оплата труда Працівниця, перебуваючи у відпустці для догляду за дитиною віком до 3 років, надіслала поштою лист із заявою про звільнення за угодою сторін з 10.04.2020 р. та заяву-згоду на отримання трудової книжки. Лист надійшов 14.04.2020 р. Заява про звільнення надрукована та має особистий підпис працівниці. Чи можна звільняти у відпустці для догляду за дитиною? Чи має законну силу надрукована заява або заява повинна бути написана власноруч? Чи може роботодавець відмовити такій працівниці у звільненні? Чи потрібна її особиста присутність для звільнення?
  • Дистанційне звільнення «декретниці»: шукаємо варіанти Оплата праці Працівниця, перебуваючи у відпустці для догляду за дитиною віком до 3 років, надіслала поштою лист із заявою про звільнення за угодою сторін з 10.04.2020 р. та заяву-згоду на отримання трудової книжки. Лист надійшов 14.04.2020 р. Заява про звільнення надрукована та має особистий підпис працівниці. Чи можна звільняти у відпустці для догляду за дитиною? Чи має законну силу надрукована заява або заява повинна бути написана власноруч? Чи може роботодавець відмовити такій працівниці у звільненні? Чи потрібна її особиста присутність для звільнення?
  • Звільнення з роботи: як вигідніше для працівника? Оплата труда Чинний КЗпП серед підстав для припинення трудового договору на бажання працівника виділяє окремо угоду сторін (ст. 36) та розірвання трудового договору з ініціативи працівника (ст. 38). У разі якщо працівник вирішив поставити крапку у відносинах із роботодавцем і бажає звільнитися, він часто стоїть перед вибором: написати заяву за власним бажанням чи все ж за угодою сторін? Як правильно вчинити і чи є якась в цьому вигода? Давайте розбиратися.
  • Звільнення з роботи: як вигідніше для працівника? Оплата праці Чинний КЗпП серед підстав для припинення трудового договору на бажання працівника виділяє окремо угоду сторін (ст. 36) та розірвання трудового договору з ініціативи працівника (ст. 38). У разі якщо працівник вирішив поставити крапку у відносинах із роботодавцем і бажає звільнитися, він часто стоїть перед вибором: написати заяву за власним бажанням чи все ж за угодою сторін? Як правильно вчинити і чи є якась в цьому вигода? Давайте розбиратися.
  • Прошу звільнити з… за власним бажанням Оплата труда Порядок і особливості звільнення за власним бажанням ми регулярно розглядаємо на сторінках нашого видання. Але питання за цією темою від наших читачів продовжують надходити Отже, на порядку денному така ситуація: працівник написав заяву такого змісту: «Прошу звільнити мене за власним бажанням з 01.10.2019 р. у зв’язку з доглядом за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку». Який день у такому разі вважати днем звільнення?
  • Прошу звільнити з… за власним бажанням Оплата праці Порядок і особливості звільнення за власним бажанням ми регулярно розглядаємо на сторінках нашого видання. Але питання за цією темою від наших читачів продовжують надходити Отже, на порядку денному така ситуація: працівник написав заяву такого змісту: «Прошу звільнити мене за власним бажанням з 01.10.2019 р. у зв’язку з доглядом за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку». Який день у такому разі вважати днем звільнення?
  • Дата звільнення за прогул: одвічна проблема Держслужбовець Коментар до листа Мінсоцполітики від 22.04.2019 р. № 82/0/22-19/133
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд