Як позичити гроші онлайн

24.07.2023 0

За умови грамотного використання кредитів позичальники можуть мати реальну вигоду. Досвідчені клієнти зазвичай беруть грошові споживчі кредити для оперативного розв’язання нагальних питань. Наприклад, якщо знадобився непередбачений ремонт автомобіля, а необхідної суми в наявності немає, автовласнику залишається два варіанти — їздити на несправній машині на свій страх і ризик до чергової зарплати чи позичити кошти та швидко провести необхідні ремонтні роботи.

Шукаємо кредитора

Найшвидше оформити споживчу позику можна через спеціалізовані онлайн-сервіси мікрофінансових організацій. Цей спосіб передбачає, що весь процес — від подачі заявки до отримання грошей — відбувається віддалено, без необхідності відвідувати офіс кредитної компанії. Такі послуги надають десятки організацій по всій Україні — як же розібратися з їхніми умовами та обрати найкращий варіант? Підібрати вигідний кредит онлайн на карту чи готівкою допоможе фінансовий маркетплейс Leanloan, послуги якого для позичальників абсолютно безкоштовні.

На платформі можна знайти інформацію щодо всіх МФО, а також корисні практичні поради щодо кредитування з урахуванням побажань позичальників та їхніх вихідних даних (для студентів, пенсіонерів, позичальників з поганою кредитною історією тощо). Завдяки системі фільтрів сервісу можна швидко налаштувати підбір кредиторів за:

  • сумою;

  • терміном;

  • типом позики;

  • містом (багато кредитних організацій працюють і онлайн, і офлайн).

Кредит «по-розумному»

Щоб кредитуватися правильно, без небажаних наслідків, достатньо дотримуватися трьох простих правил:

  • Брати в борг варто після об’єктивного аналізу ситуації та своїх фінансових можливостей. Якщо за позикові кошти купуватиметься справді потрібна річ/послуга, а майбутня виплата не перевищує 50% від доходу, позика не стане непосильною ношею.

  • Не варто поспішати з вибором кредитора. Оцініть кілька пропозицій, перегляньте рейтинги та коментарі. Звертайтеся до тих організацій, які працюють легально. Наприклад, на Leanloan представлені лише компанії, які мають відповідну ліцензію НБУ.

  • У разі виникнення будь-яких труднощів з виплатою боргу не тягніть час, сподіваючись, що кредитор «забуде» про кредит. Одразу ж зв’язуйтеся із фахівцями фінансової організації та ініціюйте продовження (пролонгацію) позики, щоб уникнути штрафів, пені та неустойок.

Беззаперечним правилом також є прочитання кредитного договору перед його підписанням — це допоможе уникнути неприємних несподіванок у майбутньому.    

Реклама
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше