Майбутнє криптовалют: де вони можуть застосовуватись

10.07.2023 2

Важко уявити сучасну людину без смартфона, акаунта в соціальній мережі. Доступ до спілкування, розваг, покупок, замовлення послуг здійснюється через компактні гаджети. Тому нинішню епоху часто називають епохою Web 2.0.

Водночас неможливо не помітити зміни, які здійснюють криптовалюти. Тому можна стверджувати, що ми стоїмо на порозі переходу до епохи Web 3.0. Для найближчого майбутнього характерне використання криптовалюти та блокчейн-технологій у багатьох сферах життєдіяльності. Вже зараз інформація про курс біткоїна цікавить користувачів не менше за курс євро, долара чи унції золота. Інтернет-магазини все частіше приймають до оплати біткоїни та іншу крипту, і це тільки початок ери криптовалют.

Які перспективи у цифрових коштів

Попри те, що біткоїн – найстаріша та найдорожча криптовалюта, користувачі цікавляться і альтернативними варіантами. У світі існує понад 7000 різноманітних альткоїнів, а це яскраве свідчення того, що на ринку крипти відсутня монополія. Крім того, це підтвердження цікавості розробників нових монет до технології блокчейну.

Блокчейн стрімко розвивається, змінюється та вдосконалюється. Поки що не можна спрогнозувати його наступні варіанти змін, але можна припустити, що це буде:

  1. оплата товарів у будь-якому онлайн/офлайн магазині (крипта буде використовуватися на рівні зі звичайними грошима);
  2. для економічного зростання країни будуть спиратися на криптовалютні резерви;
  3. працівники великих компаній будуть отримувати заробітну плату токенами підприємства;
  4. ланцюжок поставок товарів стане більш зручним.   

Уже зараз ці процеси використовуються практично, щоправда, не в глобальному масштабі. Все більше гравців у сфері продажу пропонують застосовувати саме криптовалюти для оплати. Серед найвідоміших компаній, що диктують моду використання цифрових коштів, стали:

  • Tesla;
  • Microsoft;
  • Subway;
  • PayPal та інші.

Не відстають від зарубіжних і українські компанії. Наприклад, вже зараз заправити автомобіль на АЗС WOG можна за наявності коштів у криптогаманці. Мережа супермаркетів електроніки Фокстрот також приймає до оплати крипту.

У ряді країн Латинської Америки та Африки створено всі умови для інвестування криптовалюти, майнінгу та інших операцій, пов’язаних із використанням віртуальних коштів. Не відстає від провідних країн світу і Україна, дек криптовалюти офіційно визнані.

В найближчому майбутньому заробітна платня чи інші виплати будуть здійснюватися саме за допомогою криптовалют. Це не тільки швидко та безпечно, але і допоможе позбавитися «сірих» зарплат у конвертах.

Компанія Amazon створила власну платформу. Проєкт дозволяє відстежувати рух покупки від початкової до кінцевої стадії, виключаючи покупку неякісних товарів.

Переваги в сьогоденні та майбутньому

Використання криптовалюти та блокчейну – це не лише швидкість та безпека. Один із головних факторів – децентралізація. Держава чи банківські структури не можуть впливати на транзакцію.

Можливо ця особливість стала причиною заборони крипти в КНР, але більшість країн світу визнає цифрові гроші, тому за ними майбутнє.

Реклама
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше