Як купувати техніку в інтернеті так, щоб пошкодувати про це

26.01.2023 22

Купувати побутову електроніку через інтернет досить просто – потенційним покупцям побутової техніки, смартфонів, техніки для кухні, ноутбуків та телевізорів пропонується неосяжний вибір цін, умов та варіантів покупки.

Однак така різноманітність може викликати занепокоєння у невибагливого та недосвідченого покупця. Аби отримати максимальну вигоду від придбання товарів через інтернет, необхідно ретельно підготуватися до цього кроку – власне, так само, як і до походу до місцевого торгового центру, що продає аналогічні товари.

Досі серед багатьох верств суспільства поширене упередження, що купувати техніку, не помацавши її власноруч, не протестувавши та без відвідування традиційного магазину – великий ризик та необачність. Насправді, такі ж справи і з традиційним магазином – натрапити на підробку або брак можна і там. Проте існують чіткі нюанси, звертаючи увагу на які під час шопінгу в інтернет-магазинах можна убезпечити себе від придбання неякісної техніки.

На що звернути увагу, обираючи техніку в інтернет-магазинах

Перш ніж замовляти та витрачати гроші, дуже радимо звертати увагу на наступні нюанси інтернет-магазину, де ви вирішили купувати омріяний прилад чи девайс.

  • Компанія/Web-сайт

Пошук компанії або веб-сайту, на якому можна знайти потрібні товари, є важливим фактором для придбання побутової електроніки. Наприклад, купувати техніку в відомому та надійному інтернет-магазині Фокстрот не одне й те саме, що на якомусь невідомому інтернет-майданчику. Дешевші товари дуже часто пропонуються на сайтах, створених шахраями з метою введення людей в оману. Вони можуть продавати товари, які їм не належать або яких не існує. Відповідно, покупець нічого від них не отримає. Повернути або обміняти куплений на таких сайтах товар часто дуже складно, а то й зовсім неможливо.

Деякі сайти пропонують продукти низької якості або вироби, відновлені після поломки, які можуть працювати некоректно. Тому радимо вивчити історію компанії/web-сайту, перш ніж купувати і довіряйте лише відомим брендам.

  • Безпека web-сайту

Ніколи не вводьте дані вашої кредитної картки або іншу особисту інформацію на незахищеному веб-сайті. Це може стати причиною чималих проблем, які в результаті можуть призвести до підробки особистих даних, крадіжки кредитних карток та багатьох інших неприємних ситуацій. Заздалегідь перевірте наявність шифрування на сайті компанії, подивившись на адресу веб-сайту зверху сторінки. Якщо ви побачите символ блокування, а також абревіатуру "https" замість "http", це означає, що сайт безпечний.

Якщо сайт небезпечний, не вводьте інформацію. Все дуже просто. Ніколи не ризикуйте, адже існує безліч сайтів, що пропонують чудову електроніку і гарантують безпеку при здійсненні покупок.

  • Гарантія

Ніколи не купуйте вироби побутової електроніки, на які не надається гарантія. Гарантія захищає споживача у тому разі, коли придбаний продукт перестане працювати невдовзі після його покупки або якщо товар не виправдає очікувань після доставки. Існує два типи гарантій, на які варто звернути увагу: гарантія виробника та гарантія продавця.

Гарантія виробника є найбільш важливою, оскільки вона дає більш надійний захист протягом більш тривалого періоду часу, хоча загалом обидва типи гарантії роблять процес купівлі менш ризикованим. Шукайте товари, на які дається обидві гарантії, та намагайтеся не купувати вироби, на які не надається гарантія виробника.

  • Бренд – це важливо

Деякі люди стверджують, що ім'я бренду не є важливим фактором, але це не так. Одні бренди відомі своєю якісною продукцією та відмінним гарантійним обслуговуванням, тоді як інші мають цілком протилежну репутацію. Коли ми купуємо побутову електроніку, то сподіваємось отримати якість, зручність у використанні та тривалий термін служби. Саме так і трапляється, коли купуються товари виробництва відомих брендів. Тому вивчіть інформацію про виробника перед покупкою товару, якщо, звичайно, ви не надто добре знайомі з переліком найнадійніших брендів, що випускають електроніку.

В інтернеті є маса сайтів, що пропонують інформацію про різні бренди, що випускають електроніку, на яких можна знайти цікаві відомості. Крім того, радимо обов'язково вивчити інформацію щодо моделі пристрою, який планується до придбання. Адже ніхто не хоче, щоб товар доставили додому лише для того, аби виявити, що це зовсім не те, що очікувалося. Щоб уникнути такої неприємності, уважно вивчіть всю інформацію про характеристики виробу.

  • Огляд приладу

Після того, як проведено дослідження характеристик виробу, що цікавить, саме час вивчити огляди. На тих же сайтах, де ви шукали інформацію про компанії, як правило, можна знайти також багато інформації про продукти, що продаються. Просто введіть назву бренду, продукту та номер моделі, щоб дізнатися про важливі деталі, які дадуть повну впевненість при покупці електроніки.

Якщо є люди, які не задоволені якістю продукту, який вас зацікавив, ви дізнаєтеся про цю інформацію, вивчивши огляди. Аналогічним чином ви дізнаєтеся і про те, чи цей продукт є таким, яким люди не можуть натішитися.

Реклама
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше