Як заощадити на заправці картриджів принтера?

08.11.2022 12

Найкраще заощадження — це вибір якісного сервісного центру по обслуговуванню друкувальної техніки. Звісно, за працю спеціалістам доведеться заплатити більше, ніж ви розраховували. Та саме в цьому і полягає збереження ваших коштів. Наприклад, заправка картриджа Canon має безліч нюансів, про які знають досвідчені сервіс-інженери. Якщо ваш майстер їх проігнорує, то в результаті вам доведеться заплатити в 3-5 разів більше за ремонт або навіть покупку нового лазерного принтера.

Тонер — головний елемент заощадження

Слід обирати оригінальні марки тонерного порошку або максимально відповідні до вашої моделі картриджа. Дешевше у цьому випадку не означає краще. Розсудіть самі. Виробництво тонера досить складна справа. Розмір мікрогранул сягає від 5 до 30 мікронів. Кожна з них складається з:

 • парафінового ядра, яке вкрите полімерною оболонкою;
 • пігментних часточок (барвник);
 • домішок, що створюють електричний заряд;
 • додаткових елементів, які сприяють утворенню магнітних властивостей.

При цьому кожний тип тонерного порошку відповідає технічним характеристикам, встановленим виробниками лазерних принтерів. Зазвичай мікрочасточки мають певну температуру плавлення та заряд. Відповідно, для виробництва такого складного елементу потрібно використовувати дороге та інноваційне обладнання. Якщо ж майстри стверджують, що співпрацюють з постачальником недорого тонера. Чи не викликає тепер це у вас підозру?

До того ж є немало випадків, коли недосвідчені майстри обирали несумісну з моделлю картриджа марку тонера. Як наслідок, всі робочі деталі не тільки витратника, а й лазерного принтера псувалися без можливості відновлення. З цього робимо висновок. Щоб заощадити на заправленні картриджів принтера, варто обирати тільки якісні витратні матеріали — високоякісний тонер.

Вмілі руки майстра

Саме від кваліфікації та досвіду сервіс-інженера залежить, заощадите ви на заправці витратника чи ні. Майстер повинен знати характерні особливості всіх моделей тонерного картриджа. Кожна лінійка популярних брендів відзначається специфічними нюансами. Так, майстер зобов’язаний розуміти, як правильно розбирається та збирається витратник. Шкода, але недосвідчені користувачі часто роблять помилки підчас встановлення:

 • бокових кришок;
 • фіксувальних пружин;
 • стопорних кілець;
 • осей фотобарабанів;
 • дозувальних лез;
 • ракелів;
 • шестерень.

Коли хоча б одна з цих деталей знаходиться не на своєму місці, принтер може не запуститися або взагалі безповоротно зламатися. А це вже аж ніяк не економія. На додачу заощаджувати на неякісній заправці картриджів — погана ідея, тому що така послуга завжди виконується швидко та не старанно.

В оригіналі сервіс-інженер повинен очищати обидва бункери, навіть з тонером, хоча в ньому і зостається до 25% старого порошку. Також всі робочі деталі та вузли він повинен обробляти спеціальним розчином, а всі контакті місця змащуються струмопровідною пастою. Все це сприяє тривалій та злагодженій роботі модулів, а значить, заміняти їх вам прийдеться не скоро. Крім того, під час розбирання картриджа досвідчений майстер бачить, яку запасну частину варто змінити. Таке відновлення картриджа створює сприятливі умови для якісного друку.

Вище згадане показує, що грамотне заощадження починається з якісного обслуговування офісної техніки. Саме сумісний тонер та кваліфікований майстер роблять цінний вклад в майбутнє вашого лазерного принтера.

Реклама
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше