Річна інвентаризація

Читать
349.00 грн 349.00 грн
Оплата с помощью Liqpay
Річна інвентаризація
Язык українська Год издания 2020 Формат електронна книга (pdf) Количество страниц 97
Полная информация
За велінням долі, а точніше — законодавця, наближення кінця року для кожного роботодавця ознаменовується необхідністю проведення річної інвентаризації активів та зобов’язань. І ось черговий інвентаризаційний «забіг» уже на порозі. Тому саме час повторити основні моменти, які стосуються проведення цього заходу, нюанси, пов’язані з інвентаризацією окремих активів та зобов’язань, і правила відображення результатів інвентаризації в обліку, а також згадати про матеріальну відповідальність працівників, до якої можуть призвести небажані результати інвентаризації. Усю цю інформацію, щедро приправлену зразками заповнення окремих інвентаризаційних документів, ви знайдете у книзі. Передплатники видання «Податки та бухгалтерський облік» отримали спец. номер з аналогічним змістом.
Теги
Інвентаризаційна комісія, інвентаризація активів, документування інвентаризації, інвентаризаційні описи, звіряльні відомості, інвентаризаційні різниці, пересортиця, облік нестач та лишків, індивідуальна матеріальна відповідальність, колективна матеріальна відповідальність
Обратите внимание!

Уважаемые пользователи!

Чтобы электронные книги отображались у вас корректно, используйте одну из этих программ:

Полистать книгу
Отзывы (7)
Ваша оцінка
Ваша оценка уже учтена Оцените книгу после покупки Спасибо, Ваша оценка учтена
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше