Облік оренди

Читать
499.00 грн 499.00 грн
Оплата с помощью Liqpay
Облік оренди
Язык українська Год издания 2024 Формат електронна книга (pdf) Количество страниц 78
Полная информация
Далеко не кожен суб’єкт підприємницької діяльності може похвалитися власною нерухомістю, транспортними засобами, іншою дорогою технікою. Найчастіше все це майно беруть в оренду. З іншого боку, багато хто побудував свій бізнес саме на здачі в оренду виробничих площ, обладнання, інших потужностей. Звідси не дивно, що і в орендодавців, і в орендарів постійно виникають питання, пов’язані з орендою. За відповідями можете звернутися до цієї книги.
Для бухгалтерів-практиків, економістів та керівників підприємств, студентів, аспірантів і викладачів економічних спеціальностей.
Теги
договір оренди, завдаток, заповнення накладної, зберігання пального, здавання в оренду, капітальний ремонт, компенсація витрат, комунальні послуги, необоротні активи, нерухоме майно, об’єкт оренди, операційна оренда, оренда майна, оренда нерухомості, оренда приміщення, оренда техніки, орендна плата, орендні платежі, орендні послуги, орендоване приміщення, оцінка інвестнерухомості, первісна вартість об’єкта, первісні прямі витрати, повернення об’єкта оренди, повернення приміщення, податкова накладна, податковий кредит, податкові зобов’язання, поліпшення об’єкта оренди, поліпшення орендованого майна, послуги оренди, форма 20-опп, фінансова оренда, інвестиційна нерухомість, інвестиція в оренду,
Обратите внимание!

Уважаемые пользователи!

Чтобы электронные книги отображались у вас корректно, используйте одну из этих программ:

Полистать книгу
Отзывы (0)
Ваша оцінка
Ваша оценка уже учтена Оцените книгу после покупки Спасибо, Ваша оценка учтена
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше