Бюджетная бухгалтерия

май, 2022/№ 18

  • Були кг — стали л, або Як правильно перевести пальне? Наша установа отримала пальне для автомобілів із державного резерву. У супровідних документах зазначено кількість у кілограмах та вартість за 1 кг. Водночас облік пального та його видачу ми ведемо в літрах. Як правильно перевести кількість пального з кілограмів у літри? Як визначити його ціну за 1 л?
  • Поховання військових: місцева програма та КПКВК Чи можна прийняти місцеву цільову програму з організації поховання загиблих військових територіальної громади? За яким КПКВК слід оплачувати такі ритуальні послуги?
  • Закупівельний договір: на який строк укладаємо? Установа здійснює закупівлю товарів відповідно до постанови № 169 та укладає прямий договір із постачальником. Як правильно визначити строк дії такого договору? Чи можемо ми зазначити, що він діє до 31.12.2022?
  • Закупівлі за одним кодом ДК: один предмет закупівлі чи ні? У квітні 2022 року установа уклала договір закупівлі бензину відповідно до постанови № 169. Договір укладено на суму 35 тис. грн. Також у травні виникла потреба додатково закупити бензин на суму 45 тис. грн. Чи вважати таку додаткову закупівлю новим предметом закупівлі? Чи потрібно в такому разі оприлюднювати інформацію про проведену закупівлю в електронній системі?
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше