(066) 87-010-10 Перезвоните мне
  • В избранное
  • Печать
  • Шрифт
  • Цвет фона
  • Комментарии 0
  • В разработке
3/9
Оплата труда
Оплата труда
Май , 2018/№ 10/1

Як надати соцвідпустку на дітей за двома підставами

У працівниці є двоє дітей, одна з яких дитина-інвалід. У 2018 році старшій дитині виповнюється 15 років, а молодшій дитині-інваліду — 10 років. Чи має право така працівниця на соцвідпустку на дітей за двома підставами за 2018 рік? Якщо так, то чи може вона поділити її на частини?

Згідно зі ст. 1821 і ст. 1861 КЗпП, а також ст. 19 Закону України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР (далі — Закон про відпустки) на соцвідпустку на дітей мають право працюючі:

жінки, які мають двох або більше дітей віком до 15 років;

жінки, які мають дитину з інвалідністю;

— жінки, які усиновили дитину;

— матері осіб з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи;

— одинокі матері;

— батьки, які виховують дитину або особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі);

— особи, які взяли під опіку дитину або особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи;

— особи, визначені в установленому порядку як опікуни;

— один із прийомних батьків;

— один із батьків-вихователів.

Зарегистрируйтесь

для того, чтобы читать статью полностью.

Зарегистрироваться

Уже зарегистрированы? Войти с паролем

соцвідпустка на дітей, підстави надання, поділ на частини добавить теги изменить теги
Добавьте свои теги к статье
Разделяйте метки запятой. Например: бухгалтерия, форма, проценты, НДС, квартальный отчёт. Максимальное количество 10.
или Закрыть
Комментарии к статье