(066) 87-010-10 Перезвоните мне
Переводим бухгалтеров в ОНЛАЙН!
  • В избранное
  • Печать
  • Шрифт
  • Цвет фона
  • Комментарии 0
  • В разработке
2/9
Оплата труда
Оплата труда
Январь , 2019/№ 2/1

Норматив з працевлаштування осіб з інвалідністю: хто зобов’язаний виконувати

Соціальний захист громадян з обмеженими можливостями — важливий напрям соціальної політики держави, для реалізації якого в Україні введено різні заходи. Одним із таких заходів є встановлення для роботодавців нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю. Про те, які роботодавці зобов’язані виконати цей норматив, ми розповімо в цій публікації.

Для кого обов’язковий норматив?

Статтею 19 Закону № 875 для роботодавців установлено норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю. Хто саме зобов’язаний його виконувати і в якому розмірі, покажемо на рис. 1.

Рис. 1. Хто виконує/не виконує «інвалідний» норматив

Увага! Обов’язок щодо виконання «інвалідного» нормативу виникає у роботодавця, якщо фактична кількість працівників досягла 8 осіб. Хоча розрахунок самого «інвалідного» нормативу проводиться від СКШП за рік (як його розрахувати, читайте у статті «Середньооблікова кількість штатних працівників: як розрахувати»).

Заинтересовал журнал?
Получайте по подписке больше статей и специальных предложений
працевлаштування осіб з інвалідністю, норматив робочих місць, виконання нормативу, реєстрація у Фонді інвалідів добавить теги изменить теги
Добавьте свои теги к статье
Разделяйте метки запятой. Например: бухгалтерия, форма, проценты, НДС, квартальный отчёт. Максимальное количество 10.
или Закрыть
Комментарии к статье