(066) 87-010-10 Перезвоните мне
Переводим бухгалтеров в ОНЛАЙН!
  • В избранное
  • Печать
  • Шрифт
  • Цвет фона
  • Комментарии 0
  • В разработке
3/9
Оплата труда
Оплата труда
Январь , 2019/№ 2/1

Звіт про працевлаштування інвалідів: заповнюємо та подаємо

Роботодавці, у яких середньооблікова кількість штатних працівників за 2018 рік досягла 8 і більше осіб, зобов’язані виконати норматив щодо працевлаштування осіб з інвалідністю. Такі роботодавці повинні зареєструватися у Фонді, крім того, їм ще потрібно розрахувати необхідні показники та подати Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів (далі — Звіт). Про це ми й поговоримо у цій публікації.

Порядок подання Звіту

Хто подає. Подавати Звіт зобов’язані всі підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій осіб з інвалідністю, а також фізичні особи — підприємці, які використовують найману працю, у яких за основним місцем роботи працюють 8 осіб і більше (ст. 19 Закону № 875).

Увага!

Підприємства, установи й організації, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, а також неприбуткові організації теж повинні подавати Звіт.

Але є й винятки. Звільнені від подання Звіту:

1) роботодавці, для яких «інвалідний» норматив не встановлюється, тобто установи з чисельністю працівників (СКШП*) 7 і менше;

* Про порядок розрахунку цього показника ви можете прочитати у статті «Середньооблікова кількість штатних працівників: як розрахувати».

2) представництва іноземних компаній, що не є юрособами;

3) відокремлені підрозділи підприємств, установ, організацій. Оскільки такі підрозділи не мають статусу юрособи, вони не реєструються у Фонді. У цьому випадку головне підприємство складає один зведений Звіт з урахуванням даних відокремлених підрозділів (п. 1.2 Інструкції № 42, лист Фонду від 15.09.2010 р. № 1/6-301/06). При цьому одночасно до Фонду слід подати Перелік підприємств, що ввійшли до складу господарського об’єднання, та/або відокремлених підрозділів роботодавця (додаток до Інструкції № 42).

Форма Звіту. Про виконання «інвалідного» нормативу звітуємо за формою № 10-ПІ, затвердженою наказом Мінпраці від 10.02.2007 р. № 42.

Строки подання Звіту. Подаємо Звіт щорічно до 1 березня року, наступного за звітним (п. 2 Порядку подання Звіту, п. 2.1 Інструкції № 42).

Водночас у самій формі Звіту (безпосередньо у бланку) зазначено, що він подається не пізніше 1 березня після звітного періоду.

Заинтересовал журнал?
Получайте по подписке больше статей и специальных предложений
працевлаштування осіб з інвалідністю, звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів, подання звіту, заповнення звіту, невиконання нормативу робочих місць, штрафи добавить теги изменить теги
Добавьте свои теги к статье
Разделяйте метки запятой. Например: бухгалтерия, форма, проценты, НДС, квартальный отчёт. Максимальное количество 10.
или Закрыть
Комментарии к статье