(066) 87-010-10 Перезвоните мне
Переводим бухгалтеров в ОНЛАЙН!
  • В избранное
  • Печать
  • Шрифт
  • Цвет фона
  • Комментарии 0
  • В разработке
4/9
Оплата труда
Оплата труда
Январь , 2019/№ 2/1

Середньооблікова кількість штатних працівників: як розрахувати

Усі «трудозарплатні» звіти містять інформацію про кількість працівників. Але порахувати такий показник простим методом «один, два, три…» не можна. У цій статті ми нагадаємо, як розрахувати показник середньооблікової кількості штатних працівників (СКШП) для заповнення звітів про виконання квот на працевлаштування осіб з інвалідністю та осіб, які мають додаткові трудові гарантії.

Алгоритм розрахунку

В основу розрахунку нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю (див. «Щодо квоти робочих місць для осіб передпенсійного віку» і «Звіт про працевлаштування інвалідів: заповнюємо та подаємо» цього номера), а також квоти для працевлаштування осіб із додатковими трудовими гарантіями (див. «Річна Інформація за «трудовою» квотою: заповнюємо та подаємо не пізніше 1 лютого») закладено один із показників кількості працівників — СКШП за звітний рік. Механізм визначення цього показника регулюється п. 3.2 Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Держкомстату від 28.09.2005 р. № 286 (далі — Інструкція № 286). Нагадаємо його.

Крок 1. Визначаємо СКШП окремо в кожному місяці року (із січня по грудень). Для цього підсумовуємо кількість працівників облікового складу за кожен календарний день місяця (з першого по останнє число місяця, включаючи вихідні, святкові та неробочі дні). Із цією метою використовуємо дані табеля обліку використання робочого часу (типова форма № П-5).

Кількість штатних працівників у вихідний, святковий і неробочий дні приймаємо на рівні попереднього робочого дня (п.п. 3.2.1 Інструкції № 286).

Потім ділимо отриману суму на кількість календарних днів цього місяця.

Заинтересовал журнал?
Получайте по подписке больше статей и специальных предложений
середньооблікова кількість штатних працівників, алгоритм розрахунку, категорії працівників добавить теги изменить теги
Добавьте свои теги к статье
Разделяйте метки запятой. Например: бухгалтерия, форма, проценты, НДС, квартальный отчёт. Максимальное количество 10.
или Закрыть
Комментарии к статье