(066) 87-010-10 Перезвоните мне
Переводим бухгалтеров в ОНЛАЙН!
  • В избранное
  • Печать
  • Шрифт
  • Цвет фона
  • Комментарии 0
  • В разработке
5/9
Оплата труда
Оплата труда
Январь , 2019/№ 2/1

Річна Інформація за «трудовою» квотою: заповнюємо та подаємо не пізніше 1 лютого

Працевлаштування неконкурентоздатних громадян, виконання спеціальної квоти для такої категорії працівників — ці законодавчі вимоги вже давно визначено Законом про зайнятість. І цього року вкотре доведеться відзвітувати про виконання «трудової» квоти, а також уперше подати Інформацію за «передпенсійною» квотою. Про всі тонкощі оформлення та подання цієї звітності ми розповімо у цій статті.

Закон про зайнятість на нормативному рівні підтримує громадян, які не мають достатньої конкурентоспроможності на ринку праці.

Так, для підприємств, установ та організацій (незалежно від форми власності) з чисельністю штатних працівників:

більше 20 осіб установлена квота для осіб, які мають додаткові гарантії в працевлаштуванні, у розмірі 5 % середньооблікової кількості штатних працівників (далі — СКШП) за попередній календарний рік (про розрахунок цього показника читайте у «Середньооблікова кількість штатних працівників: як розрахувати»);

від 8 до 20 осіб (включно)* квота становить не менше 1 особи, якій до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону № 1058 залишилося 10 і менше років (далі називатимемо таких осіб «передпенсіонерами»). Ця категорія роботодавців «потрапила» під квоту з 01.01.2018 р. і вперше звітуватиме за підсумками 2018 року. Зверніть увагу: інші категорії пільговиків не зараховуються у виконання «передпенсійної» квоти.

* Див. лист Мінсоцполітики від 09.11.2018 р. № 21833/0/2-18/53 у І Щодо квоти робочих місць для осіб передпенсійного віку».

Особи з додатковими гарантіями: хто вони?

Для підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб усе просто. Вони повинні працевлаштувати не менше 1 працівника-«передпенсіонера». Вік працівника визначаємо за паспортом. Жодних додаткових документів, що підтверджують «неконкурентоспроможність» громадянина, отримувати не потрібно.

Для тих, у кого кількість штатних працівників перевищує 20 осіб, квота становить 5 % СКШП за попередній календарний рік (ч. 2 ст. 14 Закону про зайнятість). Причому в рахунок виконання «трудової» квоти ви маєте право зарахувати всіх осіб, перелічених у ч. 1 ст. 14 Закону про зайнятість (за винятком осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку). Свій «гарантійний» статус такі працівники повинні підтвердити документально. Перелік необхідних документів можна знайти в п. 3.2 Порядку № 271. Для наочності наведемо їх у табл. нижче.

Таблиця 1. Особи з додатковими гарантіями

Заинтересовал журнал?
Получайте по подписке больше статей и специальных предложений
трудова квота, особи передпенсійного віку, особи з інвалідністю, додаткові гарантії у працевлаштуванні, форма № 3-ПН, виконання квоти, подання інформації, порядок заповнення, середньооблікова кількість штатних працівників, відповідальність за невиконання квоти добавить теги изменить теги
Добавьте свои теги к статье
Разделяйте метки запятой. Например: бухгалтерия, форма, проценты, НДС, квартальный отчёт. Максимальное количество 10.
или Закрыть
Комментарии к статье