Робота за комп’ютером: дотримуйтесь правил!

В избранном В избранное
Печать
Романова Ксения, налоговый эксперт
Оплата труда Март, 2019/№ 6/1
Сьогодні неможливо уявити роботу офісного працівника без комп’ютера. Цей електронний помічник міцно укорінився в трудовій діяльності. Але усім знайомі викликані ним неприємні відчуття після напруженого робочого дня. Захистити здоров’я тих, хто працює за комп’ютерами, покликані Вимоги № 207*. Про те, що дотримуватися їх зобов’язані всі роботодавці, періодично нагадує Держпраці. Сьогодні і ми нагадаємо про основні правила роботи за комп’ютером.

* Вимоги щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями, затверджені наказом Мінсоцполітики від 14.02.2018 р. № 207.

Вимоги № 207 набрали чинності з 18.05.2018 р. Вони:

• поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності, організаційно-правової форми та видів діяльності;

• встановлюють мінімальні вимоги безпеки та захисту здоров’я під час здійснення роботи, пов’язаної з використанням екранних пристроїв незалежно від їх типу і моделі.

Держпраці акцентує увагу на тому, що роботодавець має право встановити більш суворі та/або спеціальні правила безпеки і захисту здоров’я та життя працівників під час роботи за екранними пристроями, якщо це не суперечить чинному законодавству.

Чтобы посмотреть полную версию, подпишитесь на журнал Вы уже подписались? Войти

Похоже, что вы используете блокировщик рекламы :(

Чтобы пользоваться всеми функциями сайта, добавьте нас в исключения!

Как отключить