Нормативний акт Цивільний процесуальний кодекс України (редакція з 15.12.2017 р.)

Розділ VI. Процесуальні питання, пов’язані з виконанням судових рішень у цивільних справах та рішень інших органів (посадових осіб) (ст. 430–446)

Стаття 430. Негайне виконання судових рішень Стаття 431. Звернення судових рішень до виконання Стаття 432. Виправлення помилки у виконавчому документі та визнання його таким, що не підлягає виконанню Стаття 433. Поновлення пропущеного строку для пред’явлення виконавчого документа до виконання Стаття 434. Мирова угода в процесі виконання Стаття 435. Відстрочення і розстрочення виконання, зміна чи встановлення способу і порядку виконання Стаття 436. Зупинення виконання судового рішення Стаття 437. Тимчасове влаштування дитини до дитячого або лікувального закладу Стаття 438. Оголошення розшуку боржника або дитини, привід боржника Стаття 439. Вирішення питання про примусове проникнення до житла чи іншого володіння особи Стаття 440. Звернення стягнення на грошові кошти, що належать іншим особам, та нерухоме майно, право власності на яке не зареєстровано в установленому законом порядку Стаття 441. Тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України Стаття 442. Заміна сторони виконавчого провадження Стаття 443. Визначення частки майна боржника у майні, яким він володіє спільно з іншими особами Стаття 444. Поворот виконання рішення, постанови Стаття 445. Особливості повороту виконання в окремих категоріях справ Стаття 446. Підсудність справ
Реклама
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше