Фінзвітність 2017: швидко і без помилок

01.05.2018
Бессрочная акция
73

З кожним днем ​​наближається 28 лютого - один з найстрашніших днів кожного бухгалтера - день здачі фінзвітності за цілий рік. І в рішенні цієї задачі нема ні помічників, ні порадників. Знаючи цю одвічну бухгалтерську проблему, ми підготували унікальну книгу, яка дасть покроковий алгоритм заповнення фінансової звітності 2017. У ній представлений порядковий аналіз заповнення всіх 6 форм повної фінзвітності для великих і середніх підприємств, а також скороченої фінансової звітності для малих і мікропідприємств. Більш того, в ній також роз'яснено, які форми фінансової звітності, в які терміни і кому необхідно подати за підсумками 2017 року.

Ця книга настільки адаптована до негайного застосування на практиці, що ви сміливо можете використовувати її як методичку і переносити дані вашого підприємства до відповідних рядків форм, орієнтуючись на кореспонденції і алгоритми, наведені в книзі. Обов'язково придбайте «Річну фінансову звітність» та позбудьтеся великого «головного болю» кожного бухгалтера.

img 1

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше