Всі відповіді щодо бухобліку сільгосппідприємств в одному виданні.

16.03.2018
Бессрочная акция
65

Аграрна промисловість – саме та діяльність, на розвиток якої сподівається не тільки Уряд, а й чимало інвесторів та представників українського бізнесу. В той же самий час вузькоспеціалізованої періодики, орієнтованої на бухгалтерію сільгосппідприємств, досі не з’являється. Та досвідчені та перевірені експерти Видавничого будинку «Фактор» зосередили свої зусилля і знання навколо аграрної теми та підготували спеціалізоване видання для бухгалтерів агропідприємств.

Інформація в цій книзі знадобиться та допоможе в роботі не тільки початківцям, а й бухгалтерам-сільгоспникам, які вже чимало відпрацювали. Адже в ній зібрано найактуальніші матеріали з бухобліку, оподаткування та звітності сільськогосподарських товаровиробників у 2018 році. Все, що стосується земельного податку, податків на постачання сільгосппродукції, оподатковування сільгосптехніки та паливні акцизи, страхування врожаю та оплата праці сільгосппрацівникам – ось невеликий перелік тем, за якими ви знайдете зрозумілу та корисну інформацію в цьому виданні. Тож ці матеріали одразу зможуть використовувати в роботі як єдиноподатники 4-ї групи, так і підприємства на загальній системі оподаткування.

Тож не зволікайте, починайте користуватися цією книгою в роботі та робіть власний вагомий внесок у розвиток аграрного сектору України.

На допомогу сільгоспвиробнику. Усе, що потрібно знати

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете сайт Factor Войдите и читайте дальше бесплатно