(066) 87-010-10 Перезвоните мне
Переводим бухгалтеров в ОНЛАЙН!

Всі відповіді щодо бухобліку сільгосппідприємств в одному виданні.

Аграрна промисловість – саме та діяльність, на розвиток якої сподівається не тільки Уряд, а й чимало інвесторів та представників українського бізнесу. В той же самий час вузькоспеціалізованої періодики, орієнтованої на бухгалтерію сільгосппідприємств, досі не з’являється. Та досвідчені та перевірені експерти Видавничого будинку «Фактор» зосередили свої зусилля і знання навколо аграрної теми та підготували спеціалізоване видання для бухгалтерів агропідприємств.

Інформація в цій книзі знадобиться та допоможе в роботі не тільки початківцям, а й бухгалтерам-сільгоспникам, які вже чимало відпрацювали. Адже в ній зібрано найактуальніші матеріали з бухобліку, оподаткування та звітності сільськогосподарських товаровиробників у 2018 році. Все, що стосується земельного податку, податків на постачання сільгосппродукції, оподатковування сільгосптехніки та паливні акцизи, страхування врожаю та оплата праці сільгосппрацівникам – ось невеликий перелік тем, за якими ви знайдете зрозумілу та корисну інформацію в цьому виданні. Тож ці матеріали одразу зможуть використовувати в роботі як єдиноподатники 4-ї групи, так і підприємства на загальній системі оподаткування.

Тож не зволікайте, починайте користуватися цією книгою в роботі та робіть власний вагомий внесок у розвиток аграрного сектору України.

На допомогу сільгоспвиробнику. Усе, що потрібно знати

Другие акции:
Сервер временно не доступен

Приложение

Календарь бухгалтера

Скачать приложение «Календарь бухгалтера»

Подпишитесь на рассылки

и получайте новости об акциях и специальных предложениях