Отримуйте документи в електронному вигляді

16.11.2019
Бессрочная акция
237

Шановний передплатник!


Видавничий будинок «Фактор» цінує співпрацю зі своїми клієнтами і прагне до постійного вдосконалення процесів взаємодії, тому для підвищення ефективності та оперативності документообігу, ми почали використовувати обмін документами в електронному вигляді. Оцінивши переваги електронного документообігу, а саме:


- швидкість відправки документів;
- усунення ризику втрати документів;
- можливість контролю прочитання і доставки документів;
- зниження витрат на відправку і пересилку документів;
- економію робочого часу співробітників,

Тож ми пропонуємо Вам приєднатися до нас!


Після здійснення Вами оплати за підписку на періодичні видання, Ви отримаєте рахунок-фактуру і акт виконаних робіт в електронному вигляді протягом 3-х робочих днів. Наш вибір - найпопулярніше бухгалтерське програмне забезпечення для подання звітності та обміну документами - программа M.E.Doc. Ви можете використовувати інший сервіс, Вам тільки потрібен електронний цифровий підпис (виданий будь-яким Акредитованим центром сертифікації ключів), для підписання електронних документів.


Хочемо Вас запевнити, що обмін електронними документами абсолютно не суперечить українському законодавству, про що зазначено в Законах України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронний цифровий підпис».Електронний документообіг - це вигідно, законно, просто, сучасно і економно. І найважливіше, що ми будуємо в компанії процеси майбутнього.

З повагою, колектив Видавничого будинку "Фактор"

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше