Мистецтво якісного та безпечного прибирання

24.03.2023 2

Прибирання в домі можна здійснювати як з миючими засобами, так і без них, використовуючи тільки воду. Обидва методи мають свої переваги та недоліки, тому вибір залежить від вашого власного досвіду та вподобань.

Якщо ви вирішили використовувати засоби для прибирання, то слід звернути увагу на їх склад та віддавати перевагу тим засобам, що не тільки ефективно очищають поверхні, наприклад, асортимент засобів Domki, але до того ж і не містять шкідливих речовин, які можуть бути небезпечними для здоров'я. Крім того, слід пам"ятати, що деякі миючі засоби можуть залишати сліди та плями на поверхнях.

Якщо ви вирішили використовувати тільки воду, то треба заздалегідь звикнути до думки, що таке прибирання може не бути достатньо ефективним для очищення деяких типів поверхонь, особливо якщо на них є плями або забруднення. Крім того, вода може залишати вологі сліди на поверхнях, що можуть затемнити їх вигляд.

Численні помічники в прибиранні

До поняття засоби для прибирання входять допоміжний інвентар:

  • пилосос;
  • швабра (може бути зроблена з різних матеріалів, таких як бавовна, мікрофібра, синтетичні матеріали тощо);
  • щітка;
  • ганчірка;
  • пиловка,

а також миючі засоби: засоби для видалення плям та бруду з поверхонь, такі як миючий порошок, засіб для видалення плям, рідке мило, спреї для чищення тощо.

Також серед необхідних для якісного прибирання засобів:

  • засоби для полірування меблів та інших поверхонь, такі як меблевий віск, полірувальні засоби для металу тощо;
  • засоби для відбілювання білизни, різноманітні засоби для видалення плям на текстильних виробах;
  • засоби для видалення бактерій та вірусів з поверхонь, такі як антибактеріальний спрей, дезінфікуючі серветки тощо.

Безпечне для здоров"я прибирання

Деякі компоненти, які можуть міститися в засобах для прибирання, можуть бути шкідливими для здоров'я або довкілля. Серед найбільш небезпечних складових, які можуть міститися в миючих засобах, зазначаються наступні:

хлор: цей компонент може викликати подразнення шкіри та очей, а також викликати алергічну реакцію. Він також може бути шкідливим для навколишнього середовища, оскільки може утворювати отруйні гази при змішуванні з іншими хімічними речовинами;

фосфати: ці речовини можуть сприяти розвитку водних водоростей, що може призвести до виснаження кисню у водоймах та загрози життю водних тварин;

амоніак: цей компонент може викликати подразнення дихальних шляхів та очей, а також викликати алергічну реакцію;

фталати: ці речовини використовують для забезпечення аромату та консистенції миючих засобів. Вони можуть бути шкідливими для здоров'я та сприяти розвитку алергій;

гліколі: ці речовини використовують для забезпечення зволоженості та зменшення в'язкості миючих засобів. Вони можуть бути шкідливими для здоров'я, якщо їх вдихати або проникнуть у шкіру.

Оскільки склад миючих засобів може різнитися, перед використанням будь-якого миючого засобу слід уважно ознайомитися зі складом та інструкціями виробника, щоб уникнути шкідливих наслідків для здоров'я та довкілля. До того ж чимало сучасних виробників миючих засобів переймаються аспектом безпеки їх продукції для людей та навколишнього довкілля, а тому намагаються уникати вмісту зазначених вище токсичних та шкідливих компонентів.

Реклама
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше