Прикладний вебінар «Особливості оподаткування у сільському господарстві»

05.09.2016
Акция окончена
117

Аграрна сфера - особлива, отже й облік та оподаткування тут також особливі. Зі своїми законами, правилами та цікавинками! Тому щоб уникнути помилок, потрібно постійно черпати нову інформацію та розплутувати павутиння питань, які виникають.

Освітній проект FactorAcademy підготував вебінар «Особливості оподаткування у сільському господарстві» спеціально для сільськогосподарських товаровиробників, яким необхідно швидко і точно вирішувати робочі завдання та долати злободенні труднощі.Програма вебінару:

  • Єдиний податок чи загальна система.
  • Оптимізація оподаткування сільгосптоваровиробників.
  • Спецрежмим по ПДВ: нововведення в заповненні ПДВ-звітності (додаток 2, додаток ДС9 та ДС10) та специфіка електронного адміністрування (нарахування та сплата податку, пропорційний розподіл зарахованих коштів, реєстрація податкових накладних, реєстраційний ліміт тощо).
  • Оподаткування окремих операцій: зміна призначення використання придбаних товарів/послуг, загибель урожаю та поголів’я, експорт зернових.
  • Заправка паливом техніки підрядника: як уникнути реєстрації платником паливного акцизу.
  • Відповіді на індивідуальні питання учасників вебінару.

Друга частина практикуму буде присвячена індивідуальним відповідям на ваші питання.

Задати питання лектору можна під час реєстрації в спеціальному полі. Також під час трансляції вебінару буде працювати спеціальний чат, де ви теж зможете залишати свої питання. Експерт обов'язково дасть відповіді і на них!

По завершенню вебінару-практикуму кожен учасник отримає його відеозапис.

Вартість участі (що має на увазі отримання цінної практичної інформації, індивідуальних консультацій, відеозапису) - 450 грн. Зареєструватися для участі можна до 5 вересня на сайті:Ми чекаємо вас на вебінарі!

Реклама
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше