Для бюджетних організацій

Місцеве самоврядування

Друкована версія + електронна версія 175.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 140.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Комплект «Місцеве самоврядування» та «Бюджетна бухгалтерія» від 319.00 грн. на місяць Детальніше
Фото Місцеве самоврядування  
Детальніше

Періодичність виходу — 1 раз на місяць + спецвипуск

Тираж — 5300 екз.

Формат — А4, кольорова обкладинка.

Обсяг — 80 сторінок.

Мова видання — українська.

Передплатний індекс: укр.— 37926.

Вартість поштової передплати: 199 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Газета Видавничого будинку «Фактор», удостоєна нагороди «Підприємство року 2016» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за бездоганну ділову репутацію.

У кожному номері газети ви знайдете:

 • аналіз змін законодавства та практики його застосування в діяльності органів місцевого самоврядування;
 • консультації з питань земельного, господарського, цивільного, адміністративного, кримінального, трудового права;
 • роз'яснення бюджетного процесу і рекомендації з управління майном і фінансами територіальних громад;
 • відповіді на запитання читачів;
 • інформацію про успішний досвід реалізації різних проектів і програм місцевого і регіонального значення.

Газета «Місцеве самоврядування» сприяє злагодженій взаємодії місцевих рад з органами виконавчої влади, правоохоронними та контролюючими органами, надає можливість знайомитися з досвідом роботи колег з різних регіонів України.

Автори публікацій — юристи, економісти, фінансисти, бухгалтери, які мають практичний досвід.

Постійні консультанти видання — керівники і фахівці органів місцевого самоврядування, органів державної виконавчої влади всіх рівнів.

Розповсюджується по всій території України.

Аудиторія газети: керівники та фахівці органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, керівники комунальних підприємств, установ і організацій.

МС :: Головний редактор Я.Брусенцова

У редакції газети «Місцеве самоврядування» працюють фахівці (юристи і економісти) з досвідом роботи в органах місцевого самоврядування.

 • Головний редактор Я.Брусенцова.

Консультантами видання є керівники та провідні фахівці органів державної влади та органів місцевого самоврядування всіх рівнів в області бюджетного, земельного, трудового законодавства, господарського, цивільного, кримінального права.

Редакційна колегія:

 • Чернов С. І. — голова Харківської обласної ради, Президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Президент асоціації органів місцевого самоврядування харківської області;
 • Слобожан О.В. — виконавчий директор Асоціації міст України;
 • Фурсенко І.М. — перший заступник керівника Виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад;
 • Гарнець О.М. — керівник Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO;
 • Тітов М.І.— перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутат Харківської обласної ради;
 • Таукешева Т. Д. — президент асоціації фінансистів України, заслужений економіст України, кандидат економічних наук, доцент;
 • Серьогіна С. Г. — доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України, директор НДІ державного будівництва та місцевого самоврядування Академії правових наук України.
 •   Відверто про відзиви у справах про визнання протиправними та скасування рішень у земельних спорах Пропоную Вам цікавий діалог на тему, як представникам ОМС планувати та готуватися до участі в судових справах про визнання протиправними та скасування рішень ОМС у земельних спорах. Фокус у цій статті буде на справах, які розглядалися (розглядаються) судами саме в цивільному провадженні, де ОМС (переважно сільські ради) перебували в статусі відповідачів.
 •   Виплата моральної шкоди ОМС: підстави, умови та розмір У випадку звернення до суду щодо відшкодування моральної шкоди, завданої діями чи бездіяльністю органів влади, варто пам’ятати, що відсутність наслідків у вигляді розладів здоров’я внаслідок душевних страждань, психологічних переживань не свідчить про те, що позивач не зазнав страждань та приниження, а отже, не свідчить і про те, що моральної шкоди не завдано.
 •   Копія документа: порядок завірення та відповідність оригіналу ОМС звернувся до редакції газети за отриманням роз’яснень з приводу наступної ситуації. Після передачі повноважень щодо розпорядження земельними ділянками, які розташовані за межами населених пунктів, до ОМС надходять звернення жителів громади про затвердження/погодження проєктів відведення земельних ділянок. Складовою проєктної документації, яка повинна подаватись на затвердження, є розпорядження місцевих державних адміністрацій про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо оформлення права користування земельною ділянкою, копії яких повинні бути належним чином завірені та посвідчені. Натомість до ОМС подаються копії розпоряджень, виготовлених технічними засобами, в яких на місці підпису керівника та печатки адміністрації міститься штамп з надписом «районна державна адміністрація; згідно з оригіналом; підпис, прізвище, ініціали посадової особи, яка завірила копію розпорядження»., що позбавляє їх юридичної сили. Чи можливо вважати такий документ належно засвідченою копією оригіналу і чому не видаються оригінали розпоряджень — у нашій статті.
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції
  Нове на форумі