Для бюджетних організацій

Місцеве самоврядування

Друкована версія + електронна версія 175.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 140.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Комплект «Місцеве самоврядування» та «Бюджетна бухгалтерія» від 319.00 грн. на місяць Детальніше
Приєднуйтесь до нашої групи на Facebook та отримуйте промокод з 5% знижкою на електронну версію при оплаті картою!
Фото Місцеве самоврядування  
Детальніше

Періодичність виходу — 1 раз на місяць + спецвипуск

Тираж — 5300 екз.

Формат — А4, кольорова обкладинка.

Обсяг — 80 сторінок.

Мова видання — українська.

Передплатний індекс: укр.— 37926.

Вартість поштової передплати: 199 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Газета Видавничого будинку «Фактор», удостоєна нагороди «Підприємство року 2016» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за бездоганну ділову репутацію.

У кожному номері газети ви знайдете:

 • аналіз змін законодавства та практики його застосування в діяльності органів місцевого самоврядування;
 • консультації з питань земельного, господарського, цивільного, адміністративного, кримінального, трудового права;
 • роз'яснення бюджетного процесу і рекомендації з управління майном і фінансами територіальних громад;
 • відповіді на запитання читачів;
 • інформацію про успішний досвід реалізації різних проектів і програм місцевого і регіонального значення.

Газета «Місцеве самоврядування» сприяє злагодженій взаємодії місцевих рад з органами виконавчої влади, правоохоронними та контролюючими органами, надає можливість знайомитися з досвідом роботи колег з різних регіонів України.

Автори публікацій — юристи, економісти, фінансисти, бухгалтери, які мають практичний досвід.

Постійні консультанти видання — керівники і фахівці органів місцевого самоврядування, органів державної виконавчої влади всіх рівнів.

Розповсюджується по всій території України.

Аудиторія газети: керівники та фахівці органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, керівники комунальних підприємств, установ і організацій.

МС :: Головний редактор Я.Брусенцова

У редакції газети «Місцеве самоврядування» працюють фахівці (юристи і економісти) з досвідом роботи в органах місцевого самоврядування.

 • Головний редактор Я.Брусенцова.

Консультантами видання є керівники та провідні фахівці органів державної влади та органів місцевого самоврядування всіх рівнів в області бюджетного, земельного, трудового законодавства, господарського, цивільного, кримінального права.

Редакційна колегія:

 • Чернов С. І. — голова Харківської обласної ради, Президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Президент асоціації органів місцевого самоврядування харківської області;
 • Слобожан О.В. — виконавчий директор Асоціації міст України;
 • Фурсенко І.М. — перший заступник керівника Виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад;
 • Гарнець О.М. — керівник Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO;
 • Тітов М.І.— перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутат Харківської обласної ради;
 • Таукешева Т. Д. — президент асоціації фінансистів України, заслужений економіст України, кандидат економічних наук, доцент;
 • Серьогіна С. Г. — доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України, директор НДІ державного будівництва та місцевого самоврядування Академії правових наук України.
 •   Графік відпусток: враховуємо нюанси Шановні юристи, вже не за горами пора відпусток, оскільки наближається кінець року. Тому потрібно завчасно подумати про відпустки працівників. Зверніть увагу, що вам потрібно буде затверджувати відповідні графіки відпусток. У цій статті розглянемо основні моменти, пов’язані з відпустками та їх плануванням для посадових осіб ОМС та інших працівників. Також зазначимо, що крім посадових осіб ОМС, не слід забувати про працівників, які не є службовими особами. Тобто це водії, прибиральниці, двірники, архіваріуси та інші.
 •   Заміна відповідача: коли це можливо? Загальновідомо, що пред’явлення позову до неналежного відповідача є підставою для відмови у задоволенні позовних вимог. Добре, якщо питання про неналежного відповідача постає ще під час підготовчого засідання та позивач має можливість подати клопотання про заміну на належного відповідача. А якщо ні? Чи можна в цивільному провадженні замінити відповідача або залучити співвідповідача на більш пізній стадії судового розгляду чи навіть в апеляції? Давайте розбиратись.
 •   Справи про прийняття спадщини: ОМС як третя особа або відповідач Шановні юристи, у цьому матеріалі наведемо два зразки документів: пояснення третьої особи та відзив щодо встановлення додаткових строків на прийняття спадщини. При складанні документів будемо керуватись ЦПК України.
 •   Вимоги про визнання особи такою, що втратила право користування приміщенням гуртожитку: хто має пред’являти? До ОМС звернувся мешканець гуртожитку, що належить до комунальної власності, з проханням звернення ОМС до суду із вимогами про визнання такою, що втратила право користування кімнатою у гуртожитку, його колишньої дружини, яка тривалий час не проживає за місцем свої реєстрації. Про те, хто ж саме має звертатись до суду із вимогами про визнання особи такою, що втратила право користування кімнатою у гуртожитку, та які для цього існують правові підстави, йтиметься у статті.
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції
  Нове на форумі