(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
  Для бюджетних організацій

Місцеве самоврядування

Друкована версія + електронна версія 120.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 99.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Комплект «Місцеве самоврядування» та «Бюджетна бухгалтерія» від 239.00 грн. на місяць Детальніше
Приєднуйтесь до нашої групи на Facebook та отримуйте промокод з 5% знижкою на електронну версію при оплаті картою!
Фото Місцеве самоврядування  
Детальніше

Періодичність виходу — 1 раз на місяць + спецвипуск

Тираж — 5300 екз.

Формат — А4, кольорова обкладинка.

Обсяг — 80 сторінок.

Мова видання — українська.

Передплатний індекс: укр.— 37926.

Вартість поштової передплати: 125 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Газета Видавничого будинку «Фактор», удостоєна нагороди «Підприємство року 2016» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за бездоганну ділову репутацію.

У кожному номері газети ви знайдете:

 • аналіз змін законодавства та практики його застосування в діяльності органів місцевого самоврядування;
 • консультації з питань земельного, господарського, цивільного, адміністративного, кримінального, трудового права;
 • роз'яснення бюджетного процесу і рекомендації з управління майном і фінансами територіальних громад;
 • відповіді на запитання читачів;
 • інформацію про успішний досвід реалізації різних проектів і програм місцевого і регіонального значення.

Газета «Місцеве самоврядування» сприяє злагодженій взаємодії місцевих рад з органами виконавчої влади, правоохоронними та контролюючими органами, надає можливість знайомитися з досвідом роботи колег з різних регіонів України.

Автори публікацій — юристи, економісти, фінансисти, бухгалтери, які мають практичний досвід.

Постійні консультанти видання — керівники і фахівці органів місцевого самоврядування, органів державної виконавчої влади всіх рівнів.

Розповсюджується по всій території України.

Аудиторія газети: керівники та фахівці органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, керівники комунальних підприємств, установ і організацій.

МС :: Головний редактор Я.Брусенцова

У редакції газети «Місцеве самоврядування» працюють фахівці (юристи і економісти) з досвідом роботи в органах місцевого самоврядування.

 • Головний редактор Я.Брусенцова.

Консультантами видання є керівники та провідні фахівці органів державної влади та органів місцевого самоврядування всіх рівнів в області бюджетного, земельного, трудового законодавства, господарського, цивільного, кримінального права.

Редакційна колегія:

 • Чернов С. І. — голова Харківської обласної ради, Президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Президент асоціації органів місцевого самоврядування харківської області;
 • Слобожан О.В. — виконавчий директор Асоціації міст України;
 • Фурсенко І.М. — перший заступник керівника Виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад;
 • Гарнець О.М. — керівник Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO;
 • Тітов М.І.— перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутат Харківської обласної ради;
 • Таукешева Т. Д. — президент асоціації фінансистів України, заслужений економіст України, кандидат економічних наук, доцент;
 • Серьогіна С. Г. — доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України, директор НДІ державного будівництва та місцевого самоврядування Академії правових наук України.
 • Набуття права власності на майно за давністю володіння Трапляються випадки, коли особа володіє майном, не будучи його власником. Усунути всі сумніви у належному їй праві можна, звернувшись до суду з вимогами про визнання права власності на майно за набувальною давністю. ОМС як органи, уповноважені управляти майном відповідної територіальної громади, виступають відповідачами у справах за позовними вимогами про визнання права власності за набувальною давністю. Обирати позицію в справах такої категорії ОМС як відповідачу необхідно з урахуванням норм матеріального та процесуального права щодо визнання права власності за набувальною давністю , про які й піде мова у цій статті.
 •   Чи може депутат місцевої ради оскаржувати її рішення від імені територіальної громади? Нерідко трапляються випадки, коли депутат місцевої ради, не погодившись із рішенням своїх колег, оскаржує прийняті на сесії рішення. Та чи має право депутат місцевої ради виступати в суді як представник інтересів територіальної громади? Метою цієї статті є з’ясування поняття представництва інтересів у адміністративних судах та аналіз законодавчої можливості депутата місцевої ради звернутися від імені жителів територіальної громади до суду із позовною заявою про визнання недійсним та скасування акта ОМС.
 •   Чи обов’язкове погодження меж для набуття права власності на земельну ділянку? Пропоную для ознайомлення практику Верховного Суду у земельній справі № 681/1039/15-ц, предметом розгляду якої була наявність/відсутність погодження меж земельної ділянки для розроблення технічної документації на землю та набуття її у власність.
 •   Принцип «мовчазної згоди» як ефективний спосіб судового захисту У цій статті ми поговоримо про принцип «мовчазної згоди», який визначений законодавством. Для того, аби зрозуміти суть цього інституту та його використання на практиці ОМС, ми пропонуємо ознайомитись із судовою справою та рішенням Вищого адміністративного суду України1. Крім того, ця судова справа наочно показує, як потрібно діяти ОМС при видачі документа дозвільного характеру чи відмові у його видачі.
 •   Реагуємо на непроцесуальні заяви по суті справи Нещодавно в одній адміністративній справі на стадії апеляційного перегляду судового рішення від третьої особи отримали відзив на апеляційну скаргу, зміст якої надав привід для написання цього матеріалу. Суть у тому, що третя особа у відзиві фактично погодилась зі змістом та вимогами апеляційної скарги апелянта та ще й навела додаткові нормативні обґрунтування того, чому суд апеляційної інстанції має скасувати рішення суду першої інстанції та прийняти нове рішення.
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції
  Новини  
 
  Нове на форумі