(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
  Для бюджетних організацій

Місцеве самоврядування

Друкована версія + електронна версія 120.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 99.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Комплект «Місцеве самоврядування» та «Бюджетна бухгалтерія» від 239.00 грн. на місяць Детальніше
Приєднуйтесь до нашої групи на Facebook та отримуйте промокод з 5% знижкою на електронну версію при оплаті картою!
Фото Місцеве самоврядування  
Детальніше

Періодичність виходу — 1 раз на місяць.

Тираж — 5300 екз.

Формат — А4, кольорова обкладинка.

Обсяг — 80 сторінок.

Мова видання — українська.

Передплатний індекс: укр.— 37926.

Вартість поштової передплати: 125 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Газета Видавничого будинку «Фактор», удостоєна нагороди «Підприємство року 2016» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за бездоганну ділову репутацію.

У кожному номері газети ви знайдете:

 • аналіз змін законодавства та практики його застосування в діяльності органів місцевого самоврядування;
 • консультації з питань земельного, господарського, цивільного, адміністративного, кримінального, трудового права;
 • роз'яснення бюджетного процесу і рекомендації з управління майном і фінансами територіальних громад;
 • відповіді на запитання читачів;
 • інформацію про успішний досвід реалізації різних проектів і програм місцевого і регіонального значення.

Газета «Місцеве самоврядування» сприяє злагодженій взаємодії місцевих рад з органами виконавчої влади, правоохоронними та контролюючими органами, надає можливість знайомитися з досвідом роботи колег з різних регіонів України.

Автори публікацій — юристи, економісти, фінансисти, бухгалтери, які мають практичний досвід.

Постійні консультанти видання — керівники і фахівці органів місцевого самоврядування, органів державної виконавчої влади всіх рівнів.

Розповсюджується по всій території України.

Аудиторія газети: керівники та фахівці органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, керівники комунальних підприємств, установ і організацій.

МС :: Головний редактор Я.Брусенцова

У редакції газети «Місцеве самоврядування» працюють фахівці (юристи і економісти) з досвідом роботи в органах місцевого самоврядування.

 • Головний редактор Я.Брусенцова.

Консультантами видання є керівники та провідні фахівці органів державної влади та органів місцевого самоврядування всіх рівнів в області бюджетного, земельного, трудового законодавства, господарського, цивільного, кримінального права.

Редакційна колегія:

 • Чернов С. І. — голова Харківської обласної ради, Президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Президент асоціації органів місцевого самоврядування харківської області;
 • Слобожан О.В. — виконавчий директор Асоціації міст України;
 • Фурсенко І.М. — перший заступник керівника Виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад;
 • Гарнець О.М. — керівник Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO;
 • Тітов М.І.— перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутат Харківської обласної ради;
 • Таукешева Т. Д. — президент асоціації фінансистів України, заслужений економіст України, кандидат економічних наук, доцент;
 • Серьогіна С. Г. — доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України, директор НДІ державного будівництва та місцевого самоврядування Академії правових наук України.
 • Пайовій участі бути: керуємося положеннями законодавства Сьогодні, на жаль, ще залишається актуальним питання несплати замовниками/забудовниками пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту. Не всі суб’єкти бажають у добровільному порядку розлучатися з певними грошовими коштами, знаходячи різні підстави для цього: не знав, не передбачено законодавством тощо. У цьому матеріалі ви ознайомитеся з однією судовою справою, яка мала позитивний результат для міської ради. Тож читайте та беріть на озброєння положення законодавства, якими оперували і суд, і позивач.
 •   Наслідки недотримання вимог при поданні позову Шановні юристи, сьогодні ми з вами поговоримо про те, що позовна заява може містити недоліки, внаслідок яких виникають певні перешкоди для розгляду справи в суді. Які це недоліки, чи можливо їх виправити та які наслідки настають у випадку їх недотримання — про це ви дізнаєтеся з нашої статті.
 •   Заяви, клопотання з процесуальних питань у цивільних справах 15.12.2017 набрала чинності низка змін до Цивільного процесуального кодексу України1. Не обійшли ці зміни й норм про заяви, клопотання учасників цивільного процесу. Зважаючи на те, що ОМС частіш за все беруть участь у цивільних справах як відповідачі та треті особи, цікавим і корисним буде розгляд саме заяв, клопотань з процесуальних питань, які виникають під час проваджень у цивільних справах.
 •   Про заходи процесуального примусу в адміністративному судочинстві З метою спонукання осіб до виконання встановлених у суді правил, сумлінного виконання процесуальних обов’язків, припинення зловживання правами та запобігання створенню протиправних перешкод у здійсненні судочинства главою 9 розділу 1 Кодексу адміністративного судочинства України1 визначені підстави та порядок застосування заходів процесуального примусу.
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції
  Новини