Для бюджетних організацій

Місцеве самоврядування

Друкована версія + електронна версія 175.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 140.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Комплект «Місцеве самоврядування» та «Бюджетна бухгалтерія» від 319.00 грн. на місяць Детальніше
Фото Місцеве самоврядування  
Детальніше

Періодичність виходу — 1 раз на місяць + спецвипуск

Тираж — 5300 екз.

Формат — А4, кольорова обкладинка.

Обсяг — 80 сторінок.

Мова видання — українська.

Передплатний індекс: укр.— 37926.

Вартість поштової передплати: 199 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері
Місцеве самоврядування

Інформаційно-аналітичне видання розраховано на керівників та фахівців органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, керівників комунальних підприємств, установ і організацій.

На сторінках кожного номеру аналіз змін законодавства та практичні шляхи його застосування, консультаціїз питань всіх видів права, відповіді на питання передплатників та багато іншого.

Серед експертів-консультантів видання — керівники і фахівці органів місцевого самоврядування, органів державної виконавчої влади всіх рівнів.

Видання користується високим попитом с 2009 року.
МС :: Головний редактор Я.Брусенцова

У редакції газети «Місцеве самоврядування» працюють фахівці (юристи і економісти) з досвідом роботи в органах місцевого самоврядування.

 • Головний редактор Я.Брусенцова.

Консультантами видання є керівники та провідні фахівці органів державної влади та органів місцевого самоврядування всіх рівнів в області бюджетного, земельного, трудового законодавства, господарського, цивільного, кримінального права.

Редакційна колегія:

 • Чернов С. І. — голова Харківської обласної ради, Президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Президент асоціації органів місцевого самоврядування харківської області;
 • Слобожан О.В. — виконавчий директор Асоціації міст України;
 • Фурсенко І.М. — перший заступник керівника Виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад;
 • Гарнець О.М. — керівник Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO;
 • Тітов М.І.— перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутат Харківської обласної ради;
 • Таукешева Т. Д. — президент асоціації фінансистів України, заслужений економіст України, кандидат економічних наук, доцент;
 • Серьогіна С. Г. — доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України, директор НДІ державного будівництва та місцевого самоврядування Академії правових наук України.
 • КЦС ВС надав методичну інформацію щодо спірних питань застосування законодавства про продовження процесуальних строків під час дії карантину 02.04.2020 набрав чинності Закон України від 30.03.2020 № 540-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»1, яким розділ ХІІ «Прикінцеві положення» ЦПК України доповнено п. 3 такого змісту.
 •   Проблеми скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Дії державних реєстраторів із скасування реєстрації прав на нерухоме майно нерідко стають джерелом спорів із фізичними та юридичними особами. Останні, вважаючи свої права порушеними, оспорюють правомірність прийнятих реєстраторами рішень у судовому порядку. Однак не завжди їх вимоги збігаються з вимогами чинного законодавства. Тож пропоную подивитись на конфлікти, пов’язані із скасуванням державної реєстрації прав на нерухоме майно, з точки зору судів, проаналізувавши їх практику.
 •   Чи можна передавати в користування окремі елементи благоустрою? На адресу нашої редакції надійшла пропозиція однієї з рад оприлюднити зразок Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення малих архітектурних форм та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення1. За своєю природою такий акт є регуляторним та фактично включає в себе правила щодо розпорядження землею та розміщення малих архітектурних форм. Тому передусім ми вирішили подивитись на судову практику із цього питання, адже норми Положення є сумнівними та фактично приховують інші види правовідносин. Тож пропонуємо дізнатися думку суду із цього питання.
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції
  Нове на форумі  
 
Завантажуйте наш мобільний додаток ifactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд