(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
  Для бюджетних організацій

Місцеве самоврядування

Друкована версія + електронна версія 120.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 99.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Комплект «Місцеве самоврядування» та «Бюджетна бухгалтерія» від 239.00 грн. на місяць Детальніше
Приєднуйтесь до нашої групи на Facebook та отримуйте промокод з 5% знижкою на електронну версію при оплаті картою!
Фото Місцеве самоврядування  
Детальніше

Періодичність виходу — 1 раз на місяць + спецвипуск

Тираж — 5300 екз.

Формат — А4, кольорова обкладинка.

Обсяг — 80 сторінок.

Мова видання — українська.

Передплатний індекс: укр.— 37926.

Вартість поштової передплати: 125 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Газета Видавничого будинку «Фактор», удостоєна нагороди «Підприємство року 2016» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за бездоганну ділову репутацію.

У кожному номері газети ви знайдете:

 • аналіз змін законодавства та практики його застосування в діяльності органів місцевого самоврядування;
 • консультації з питань земельного, господарського, цивільного, адміністративного, кримінального, трудового права;
 • роз'яснення бюджетного процесу і рекомендації з управління майном і фінансами територіальних громад;
 • відповіді на запитання читачів;
 • інформацію про успішний досвід реалізації різних проектів і програм місцевого і регіонального значення.

Газета «Місцеве самоврядування» сприяє злагодженій взаємодії місцевих рад з органами виконавчої влади, правоохоронними та контролюючими органами, надає можливість знайомитися з досвідом роботи колег з різних регіонів України.

Автори публікацій — юристи, економісти, фінансисти, бухгалтери, які мають практичний досвід.

Постійні консультанти видання — керівники і фахівці органів місцевого самоврядування, органів державної виконавчої влади всіх рівнів.

Розповсюджується по всій території України.

Аудиторія газети: керівники та фахівці органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, керівники комунальних підприємств, установ і організацій.

МС :: Головний редактор Я.Брусенцова

У редакції газети «Місцеве самоврядування» працюють фахівці (юристи і економісти) з досвідом роботи в органах місцевого самоврядування.

 • Головний редактор Я.Брусенцова.

Консультантами видання є керівники та провідні фахівці органів державної влади та органів місцевого самоврядування всіх рівнів в області бюджетного, земельного, трудового законодавства, господарського, цивільного, кримінального права.

Редакційна колегія:

 • Чернов С. І. — голова Харківської обласної ради, Президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Президент асоціації органів місцевого самоврядування харківської області;
 • Слобожан О.В. — виконавчий директор Асоціації міст України;
 • Фурсенко І.М. — перший заступник керівника Виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад;
 • Гарнець О.М. — керівник Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO;
 • Тітов М.І.— перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутат Харківської обласної ради;
 • Таукешева Т. Д. — президент асоціації фінансистів України, заслужений економіст України, кандидат економічних наук, доцент;
 • Серьогіна С. Г. — доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України, директор НДІ державного будівництва та місцевого самоврядування Академії правових наук України.
 • Скасування та звуження існуючих прав і свобод людини та громадянина Нещодавно Конституційний Суд України розглянув справу за конституційним поданням 49 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) змін до законодавства, якими, на думку авторів звернення, в одних випадках скасовано існуючі права і свободи людини та громадянина, а в інших — звужено їх зміст та обсяг, чим порушено приписи Конституції України.
  Рішення у справі № 1-4/2018(2792/15) було винесено 22.05.2018. І хоча саме рішення стосується законодавчих змін, мотивувальна частина буде корисна юристам ОМС для розуміння логіки конституційного органу під час вирішення питання про відповідність Конституції та законам України конкретних норм.
 •   Договір про встановлення земельного сервітуту Останнім часом до редакції надходять запитання щодо правильності оформлення договору про встановлення земельного сервутуту на земельну ділянку, яка перебуває в комунальній власності. Розглянемо детально порядок та процедуру оформлення цього виду договору.
 •   Коли спадкоємці наймача квартири мають право вимагати визнання права власності Безоплатна приватизація житла, що перебуває у державному житловому фонді, набула поширення у 90-х роках XX століття із прийняттям Закону України від 19.06.1992 № 2482-XII «Про приватизацію державного житлового фонду»1. Переставши бути масовим явищем, вона ще триває досі й іноді породжує непрості запитання. У судовій справі, яку ми будемо розглядати в цій статті, позивач звернувся до суду з позовом до виконавчого комітету міської ради про визнання права на приватизацію квартири та визнання права власності на спадкове майно. Давайте подивимось, що з цього вийшло та яке рішення ухвалив ВС.
 •   Адмінпорушення: складення протоколів Усе частіше до нас звертаються представники ОМС із запитаннями, які стосуються складення адміністративних протоколів. Це не дивує, оскільки вимоги до складення цього процесуального документа містяться лише в КУпАП (якщо, звісно, не враховувати локальні документи, які затверджуються рішеннями місцевих рад або їх виконавчих комітетів).
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції