1. Виконання в Україні рішень Міжнародного кримінального суду здійснюється згідно з цим Кодексом, іншими законами України та на підставі Римського статуту Міжнародного кримінального суду.
2. Виконання в Україні покарання у виді позбавлення волі або довічного позбавлення волі, призначеного особі Міжнародним кримінальним судом, здійснюється згідно з правилами цього Кодексу на підставі Римського статуту Міжнародного кримінального суду та на умовах, визначених відповідним міжнародним договором, укладеним між Україною та Міжнародним кримінальним судом, згоду на обов’язковість якого надано Верховною Радою України.
3. Рішення Міжнародного кримінального суду про штраф та/або конфіскацію центральний орган України надсилає до суду за місцем проживання особи, місцем відбування покарання особою або місцезнаходженням майна для звернення до виконання у тридцятиденний строк у порядку, визначеному статтею 535 цього Кодексу.
(частина третя статті 636 у редакції Закону України від 03.05.2022 р. № 2236-IX набирає чинності з дня набрання чинності Римським статутом Міжнародного кримінального суду для України)
4. Виконання рішення Міжнародного кримінального суду про штраф та/або конфіскацію здійснюється без шкоди для прав добросовісних (bona fide) третіх сторін.
(частина четверта статті 636 у редакції Закону України від 03.05.2022 р. № 2236-IX набирає чинності з дня набрання чинності Римським статутом Міжнародного кримінального суду для України)
5. Майно або доходи від продажу нерухомого майна чи у відповідних випадках від продажу іншого майна, отриманого в результаті виконання рішення, зазначеного у частині четвертій цієї статті, передаються до Міжнародного кримінального суду.
(частина п’ята статті 636 у редакції Закону України від 03.05.2022 р. № 2236-IX набирає чинності з дня набрання чинності Римським статутом Міжнародного кримінального суду для України)