Землі комунальної власності: оренда, постійне користування тощо

99.00 грн 99.00 грн
Оплата с помощью Liqpay
Землі комунальної власності: оренда, постійне користування тощо
Язык українська Год издания 2021 Формат електронна книга (pdf) Количество страниц 40
Полная информация

Запропонований Методичний посібник зорієнтований для застосування в практичній діяльності перш за все органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб при вирішенні різноманітних питань відносин користування (оренда та постійне користування) земель комунальної власності у 2021 році з урахуванням чинного земельного законодавства.

Методичний посібник як і попередні побудований за принципом «запитання-відповідь», тому він власне й містить відповіді (часто розгорнуті) на актуальні питання, які виникають у практичній діяльності ОМС під час використання земель комунальної власності на правовому титулі оренди або постійного користування. Такі ж види користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення як право довічного успадковуваного володіння землею, емфітевзис, сервітут, право тимчасового використання земельної ділянки для розвідувальних робіт, розглядатися в цьому посібнику не будуть, хоча вони будуть згадуватися при відповіді на окремі запитання у посібнику.

Слід також звернути увагу, що питання у посібнику сформульовані саме так, як вони надходили до авторів цього посібника безпосередньо від ОМС та їх посадових осіб, громадян, юридичних осіб у різні періоди правозастосовної практики без значних редакційних правок. Дійсно, для однієї ради чи запитувача те чи інше питання може здатися простим, а відповідь не дуже буде цікава, а для іншої ради чи запитувача – навпаки складним, а відповідь буде цікава і корисна. Тож різні за рівнем підготовки посадові особи ОМС, громадяни, фермери, представники аграрного бізнесу задавали різні питання.

Сподіваємося, що цей посібник стане у нагоді посадовим особам місцевого самоврядування, виконавчої влади, фермерам, представникам аграрного бізнесу та всім, хто практикує у сфері земельних відносин під час вирішенні повсякденних питань користування земельними ділянками комунальної власності на праві оренди або постійного користування.

Теги
Земля, землі комунальної власності, оренда землі, орендні відносини, орган місцевого самоврядування, договір оренди на землю, укладення договору оренди, розірвання договору оренди, земельна ділянка, земельний пай, оренда земель, право власності на земельну ділянку, землі державної власності сільгосппризначення, державні акти, перегляд умов оренди землі, низька орендна плата, використання земель, договір оренди з РДА, земельні ділянки сільгосппризначення, поновлення договору оренди, орендар, право користування земельною ділянкою, спеціальний інвестиційний договір, передача землі в оренду, розпорядник земель
Обратите внимание!

Уважаемые пользователи!

Чтобы электронные книги отображались у вас корректно, используйте одну из этих программ:

Полистать книгу
Отзывы (1)
Ваша оцінка
Ваша оценка уже учтена Оцените книгу после покупки Спасибо, Ваша оценка учтена
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше