Землі комунальної власності: оренда, постійне користування тощо

99.00 грн 99.00 грн
Оплата за допомогою Liqpay
Землі комунальної власності: оренда, постійне користування тощо
Мова українська Рік видання 2021 Формат електронна книга (pdf) Кількість сторінок 40
Повна інформація

Запропонований Методичний посібник зорієнтований для застосування в практичній діяльності перш за все органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб при вирішенні різноманітних питань відносин користування (оренда та постійне користування) земель комунальної власності у 2021 році з урахуванням чинного земельного законодавства.

Методичний посібник як і попередні побудований за принципом «запитання-відповідь», тому він власне й містить відповіді (часто розгорнуті) на актуальні питання, які виникають у практичній діяльності ОМС під час використання земель комунальної власності на правовому титулі оренди або постійного користування. Такі ж види користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення як право довічного успадковуваного володіння землею, емфітевзис, сервітут, право тимчасового використання земельної ділянки для розвідувальних робіт, розглядатися в цьому посібнику не будуть, хоча вони будуть згадуватися при відповіді на окремі запитання у посібнику.

Слід також звернути увагу, що питання у посібнику сформульовані саме так, як вони надходили до авторів цього посібника безпосередньо від ОМС та їх посадових осіб, громадян, юридичних осіб у різні періоди правозастосовної практики без значних редакційних правок. Дійсно, для однієї ради чи запитувача те чи інше питання може здатися простим, а відповідь не дуже буде цікава, а для іншої ради чи запитувача – навпаки складним, а відповідь буде цікава і корисна. Тож різні за рівнем підготовки посадові особи ОМС, громадяни, фермери, представники аграрного бізнесу задавали різні питання.

Сподіваємося, що цей посібник стане у нагоді посадовим особам місцевого самоврядування, виконавчої влади, фермерам, представникам аграрного бізнесу та всім, хто практикує у сфері земельних відносин під час вирішенні повсякденних питань користування земельними ділянками комунальної власності на праві оренди або постійного користування.

Теги
Земля, землі комунальної власності, оренда землі, орендні відносини, орган місцевого самоврядування, договір оренди на землю, укладення договору оренди, розірвання договору оренди, земельна ділянка, земельний пай, оренда земель, право власності на земельну ділянку, землі державної власності сільгосппризначення, державні акти, перегляд умов оренди землі, низька орендна плата, використання земель, договір оренди з РДА, земельні ділянки сільгосппризначення, поновлення договору оренди, орендар, право користування земельною ділянкою, спеціальний інвестиційний договір, передача землі в оренду, розпорядник земель
Зверніть увагу!

Шановні користувачі!

Щоб електронні книги відображалися у вас коректно, використовуйте одну з цих програм:

Погортати книгу
Відгуки (1)
Ваша оцінка
Ваша оцінка вже врахована Оцініть книгу після покупки Дякуємо, Ваша оцінка врахована
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі