До нас їде ревізор, або Окремі аспекти проведення ревізії Напевно більшість із нас пам’ятає слова персонажа Городничого з комедії відомого класика Миколи Гоголя «Ревізор»: «Я запросив вас, добродії, з тим, щоб повідомити вам вкрай неприємну новину: до нас їде ревізор». На превеликий подив тих добродіїв далі Городничий дивує їх ще більше фразою: «Ревізор із Петербурга, інкогніто. Та ще й із секретним приписом».
І хоч Хлестаков, той, кого прийняли за ревізора герої комедії Гоголя, виявився насправді не ревізором, зрештою приїхав усе-таки справжній ревізор.
Можна сказати, що взагалі-то з часів великого Гоголя не так багато що й змінилося. Як і тоді, сьогодні теж є такі ж Городничі, Ляпкіни-Тяпкіни, Земляніки, принципом життя яких є збагачення за рахунок державної казни. І, як і раніше, «солоденьке» життя таких осіб переривається, коли на горизонті з’являється ревізор (державний фінансовий інспектор).
Тож сьогодні ми поговоримо про особливості проведення Державною фінансовою інспекцією України, її територіальними органами ревізій фінансово-господарської діяльності підконтрольних установ.
Моніторинг закупівель: алгоритм здійснення Моніторинг закупівель — це одна із провідних функцій Міністерства економічного розвитку і торгівлі України як уповноваженого органу з питань державних закупівель. Порядок здійснення моніторингу визначений наказом Мінекономрозвитку «Про здійснення моніторингу державних закупівель» від 19.10.2011 р. № 155. Нещодавно відповідний наказ зазнав змін, які привели його у відповідність до Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 р. № 1197-VII, що набув чинності з 20.04.2014 р.